Po emisji „Resetu”. Kto bawił się w towarzystwie rosyjskiego dyktatora? Gwiazdka antypolskiego filmu Holland

Podczas wizyty Dimitrija Miedwiediewa w Polsce w grudniu 2010 r. odbyło się Polsko-Rosyjskie Forum Dialogu Obywatelskiego, na którym głównym bohaterem oprócz prezydenta Rosji był reżyser Andrzej Wajda. Wśród ważnych gości znalazła się także aktorka Maja Ostaszewska, która w ostatnim czasie zasłynęła rolą w antypolskim dziele Agnieszki Holland pt. „Zielona Granica”. Filmem uderzającym w nasze państwo i funkcjonariuszy Straży Granicznej zachwycona jest natomiast białoruska i rosyjska propaganda.

Maja Ostaszewska na Polsko-Rosyjskim Forum Dialogu Obywatelskiego
Reset

Reset

Podczas Polsko-Rosyjskiego Forum Dialogu Obywatelskiego prezydent Dimitrij Miedwiediew odznaczył Andrzeja Wajdę Orderem Przyjaźni, przyznawanym za działanie na „rzecz współpracy między narodami”. Wątek ten przedstawili we wczorajszym odcinku „Resetu” red. Michał Rachoń i dr hab. Sławomir Cenckiewicz.

Reżyser odbierając wyróżnienie dziękował rosyjskiemu dygnitarzowi za to, że ten zdecydował przekazać Polsce akta katyńskie i wyrażał przekonanie, że cały naród rosyjski chce wyjaśnić zbrodnię katyńską.

Zaangażowana w akcje totalnych

Co ciekawe wśród wąskiego grona osób zaproszonych na tę ceremonię znalazła się także aktorka Maja Ostaszewska. Celebrytka słynie z angażowania się w różne akcje sympatyków „totalnych” – brała udział m.in. w proaborcyjnych Czarnych Marszach, występowała w kampanii przeciw sprzedaży żywego karpia. Walczyła również o „wolne media” oraz domagała się wpuszczenia do Polski imigrantów przebywających na granicy polsko-białoruskiej.

Ostatnio natomiast zagrała jedną z głównych ról w nowym antypolskim filmie Agnieszki Holland pt. „Zielona Granica”, który opowiada o rzekomej brutalności państwa polskiego wobec nielegalnych migrantów atakujących naszą wschodnią granicę. Produkcja już zyskała uznanie reżimu białoruskiego i rosyjskiego.

Natomiast internauci nie pozostawiają suchej nitki na nowym „dziele” Holland.

„Piękny" film dla patolewackich bojówek i pro-putinowskiego tałatajstwa”, „Ten film, to plucie Polsce w twarz. Skandal”, „Targowiczanie też cieszyli się wielką atencją ościennych dworów. Dopóki byli potrzebni” – to tylko kilka komentarzy (z ogromną ilością lajków) spod materiałów promujących „Zieloną Granicę”.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#maja ostaszewksa #reset #Polska #Rosja #celebryci

Jan Przemyłski
Wczytuję ocenę...
Komentarze (177)
Podatnik 11.10.2023 07:18
Jest i Cielecką a Maleńczuk wystroił się w garnitur jak ta lala. Szkoda że czerwonych krawatów nie ubrali. Piękna ta akademia jak za komuny.
Anonim 20.09.2023 15:57
Jej bracia bardzo kochają palestyńczyków.Powinna o nich nagrać film.Jazgot chrzczonych nożem słychać byłoby na całym świecie.
Anonim 20.09.2023 12:52
jak PO zacznie Wam robić reset to sobie kupię popcorn :)
Anonim 20.09.2023 14:38
12:25 No na szparagach to sobie nie porobisz za wiele, chyba, że dla Pana Niemca.
Anonim 20.09.2023 07:07
Czemu w tym kraju zawsze jest tak wiele zdrajców żyjących na naszym grzbiecie
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo