TVN znalazł następcę Daukszewicza w "Szkle Kontaktowym". Dorobek: osiem gwiazdek i kpiny z obrazu Maryi

Mariusz Kałamaga zadebiutował w "Szkle Kontaktowym" w TVN 24. Przeszło to bez większego echa, ale wygląda na to, że widzowie tej stacji będą musieli przyzwyczaić się do takiego widoku. Kim jest Kałamaga? Kabareciarz zasłynął m.in. prymitywnym żartem z obrazu przedstawiającego wizerunek Maryi. Nie unika też polityki...

Mariusz Kałamaga
By Margoz - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=6964226

15 maja w programie "Szkło Kontaktowe" doszło do sytuacji, która odbiła się szerokim echem. Satyryk Krzysztof Daukszewicz, zrócił się do prowadzącego program Tomasza Sianeckiego słowami "Jakiej płci on dziś jest?" - chodziło o łączącego się Piotra Jaconia, dziennikarza TVN 24, który nie ukrywa, że ma transpłciowe dziecko. Jacoń zachował zimną krew i wypowiedział swoją kwestię, nie komentując słów Daukszewicza. Satyryk dodał jeszcze: "Chyba pier****em głupotę" - tylko się pogrążając.

Słowami Daukszewicza zajęła się Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Zniknął on ze "Szkła Kontaktowego", ale szybko znaleziono zastępstwo...

W czwartek w "Szkle" zadebiutował Mariusz Kałamaga. - Był to eksperyment ze strony pana Mariusza i naszej. Wypadł całkiem dobrze. Myślę, że jest wola kontynuacji tego z obu stron - powiedział "Wirtualnym Mediom" prowadzący Tomasz Sianecki. Nie brakuje głosów, że Kałamaga dołączył do zespołu właśnie za Daukszewicza.

Jakie były kryteria doboru kandydata? Patrzymy na dorobek Kałamagi w mediach społecznościowych. Osiem gwiazdek? Jest! Do tego żart z obrazu Maryi, czy wulgarne hasła dotyczące Pawła Kukiza oraz Prawa i Sprawiedliwości. - Czy to właśnie zdecydowało o współpracy z TVN 24? - zastanawiają się widzowie.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Mariusz Kałamaga #TVN 24 #Szkło kontaktowe

mk
Wczytuję ocenę...
Komentarze (267)
Anonim 01.09.2023 14:24
żałosny program dla pseudointeligentów.
POziomTVN 27.07.2023 16:21
wystarczające kwalifikacje na "konferansjera";
Anonim 25.07.2023 11:51
Dla mnie Kałamaga łamaga mógłby jeszcze bardzie od "Szkła kontaktowego" TVN24 prowadzić Fakty TVN. Najlepiej w tym żółtym swetrze. Były idealny do poziomu Faktów (i mitów) TVN. W TeFałszN zrobi karierę. Od 2015 roku jest dziennikarzem i satyrykiem zaprzyjaźnionego z TVN radia RMF FM należącego do niemieckiego wydawnictwa Bauer.
Anonim 02.07.2023 17:52
Cuchnaca szumowina
Anonim 30.06.2023 20:02
Nigdzie go nie chcą to musi dorabiać opluwając prawdziwe wartości. Śląsk sie za ciebie, ładny inaczej, wstydzi
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo