Celebryci ruszyli na pomoc Platformie Obywatelskiej. Zachęcają do spędzenia niedzieli z Tuskiem

Grupa celebrytów zaczęła nagrywać filmiki, zachęcając do udziału w marszu Donalda Tuska w Warszawie. Już w niedzielę aktyw partyjny zwiezie autokarami ludzi do stolicy, by maszerować na finał kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej.

Celebryci pomagają PO - czy to się uda?
fot. Twitter/PO

W niedzielę, 1 października w Warszawie odbędzie się zapowiedziany przez szefa Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska marsz zwany "marszem miliona serc". Politycy PO, w tym kandydaci do Sejmu w nadchodzących wyborach, organizują darmowe autokary i zwiozą ludzi do stolicy. Ma być to element kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej.

Nie wszyscy politycy chcą iść ramię w ramię z Tuskiem. Liderzy Trzeciej Drogi Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL) i Szymon Hołownia (Polska 2050) zapowiedzieli już wcześniej, że nie wezmą udziału w tym marszu i podtrzymują swoje stanowisko. Zamiast zjednoczenia opozycji, będzie więc zarysowanie podziału.

Platformie Obywatelskiej w sukurs na ostatniej prostej kampanii idą celebryci. Andrzej Piaseczny, Agata Młynarska, Daniel Olbrychski czy Majka Jeżowska pojawili się na oficjalnym koncie PO, zachęcając do udziału w marszu. W ten sposób Tusk chce przyciągnąć jak najwięcej ludzi na marsz, którego ikoną jest Joanna z Krakowa - to właśnie po nagłośnieniu jej sprawy przez TVN lider PO zwołał marsz. Dziś nie wspomina jej już w zapowiedziach pochodu, a stało się to po tym, kiedy okazało się, że promowana narracja miała niewiele wspólnego z prawdą.

Jak celebryci zapowiadają marsz Tuska? W ich filmikach nie brakuje oczywiście polityki, wszak to materiały wyborcze komitetu Koalicji Obywatelskiej. Czy uda im się przekonać ludzi do spędzenia niedzieli z Tuskiem? Zobaczymy 1 października.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Platforma Obywatelska

mk
Wczytuję ocenę...
Komentarze (538)
Anonim 27.10.2023 14:41
Co za debile tu komentują? Jakieś niedorozwinięte faszystowskie popychadła.
Anonim 25.10.2023 17:38
Na 11.11 gdyby zapraszali to rozumiem. Ale to nie dla nich! Bo Polskość to nienormalność wg celebrytów .
Anonim 16.10.2023 21:49
No rzeczywiście celebryci, 2 alkoholików i kochający inaczej na ostro sama śmietana towarzyska. I to właśnie jest Polska
Anonim 08.10.2023 08:50
Nie znam osobiście żadnego z tych cymbałów ,tylko z widzenia na ekranie TV więc co to za szopka . Pokazali co myślą i to pokazuje dlaczego znaleźli się w TV po jakiś komuszych układach .
Polodeparis 04.10.2023 18:29
Wszystko rozumiem,można mieć odmienne poglądy ale dyskutować o tym na jakimś choć minimalnym poziomie kulturalnym. A tu prawie każda dyskusja ze zwolennikami PO przeradza się w agresję i prostactwo ,właśnie nawet z celebrytami. Gdzie tu jakiś poziom kultury? I to pieprzenie o braku wolności i demokracji ,czegoś tu nie rozumiem Wyjechałem za komuny za granicę ponieważ było mi wtedy w Polsce źle. Więc jak tym wszystkim pseudo patriotom jest w Polsce źle to niech wyjadą z Polski.
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo