Rachoń zadał pytania na konferencji Tuska. Doskoczyli do niego politycy PO, grozili policją i więzieniem

Dziś Donald Tusk w otoczeniu innych polityków kandydujących do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej pojawił się pod siedzibą TVP. Dziennikarz Telewizji Polskiej, Michał Rachoń, zadał mu kilka pytań, dotyczących m.in. kwestii resetu. Zamiast odpowiedzi - wywiązała się awantura, a do Rachonia doskoczyli politycy KO - Michał Kołodziejczak i Piotr Borys. Z ust Tuska padły groźby więzienia.

Konferencja Donalda Tuska
Twitter.com/Platforma Obywatelska [screenshot]

Dziś Tusk w otoczeniu kandydatów KO zjawił się pod siedzibą Telewizji Polskiej na placu Powstańców Warszawy, którą w swoim wystąpieniu określił jako "fabrykę kłamstw". Zapowiedział, że pomimo wcześniejszego bojkotu programów TVP przez polityków Koalicji Obywatelskiej, teraz - na złość  - zaczną tam przychodzić.

- Zdecydowaliśmy, żeby nasze posłanki i posłowie przekroczyli próg tego miejsca - powiedział Donald Tusk.

Michał Rachoń, dziennikarz TVP i współtwórca serialu "Reset", przygotował kilka pytań, które w pewnym momencie konferencji zadał Tuskowi.

Zamiast odpowiedzi, doszło do awantury, a do Rachonia, który zadawał pytania, doskoczyli politycy KO - Michał Kołodziejczak i Piotr Borys.

Z ust Tuska posypały się groźby wezwania policji, a także - niemal wprost - więzienia. Doszło także do przepychanek.

- Mamy twoje adresy, wiemy, gdzie mieszkasz

- miał powiedzieć do dziennikarza obecny na konferencji Andrzej Rozenek, przez lata zastępca Jerzego Urbana w tygodniku "NIE", obecnie niestrudzony obrońca przywilejów emerytalnych esbeków.

Donald Tusk sukcesywnie odmawia przyjścia do Telewizji Polskiej mimo zaproszenia ze strony różnych dziennikarzy. Politycy PO regularnie podejmowali bojkot programów TVP. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Donald Tusk #Michał Rachoń

mn
Wczytuję ocenę...
Komentarze (343)
Anonim 21.09.2023 10:51
Kołodziejczak i Piotr Borys dopuścili się lubieżnego naruszenia nietykalności cielesnej dziennikarza w agresywny i sprośny sposób . Ohyda.
Anonim 21.09.2023 10:44
Bojówkarz Piotr Borys , z powodu gadulstwa , to faktyczny sprawca samobójstwa Mikołaja Filiksa, został wyciągnięty ze schowka do brudnych działań Tuska
Anonim 21.09.2023 10:34
Groźby , groźbami , ale to nachalne i obleśne obmacywanie dziennikarza przez Kołodziejczaka i Piotra Borysa ... Zachowywali się jak jacyś niewyżyci pederaści
Anonim 20.09.2023 18:00
A oni nadal grożą , nic innego nie potrafią , to zostało im po komunie . Wszystkich z rządu PIS chcą rozliczać . Po co ?? pan Tusk załatwi samolot i będzie po sprawie .
rzyt Julek Tuwim 20.09.2023 10:15
Tańcowały dwa Michały, Jeden duży, drugi mały. Jak ten duży zaczął krążyć, To ten mały nie mógł zdążyć. Jak ten mały nie mógł zdążyć, To ten duży przestał krążyć. A jak duży przestał krążyć, To ten mały mógł już zdążyć. A jak mały mógł już zdążyć, Duży znowu zaczął krążyć. A jak duży zaczął krążyć, Mały znowu nie mógł zdążyć. Mały Michał ledwo dychał, Duży Michał go popychał, Aż na ziemię popadały Tańcujące dwa Michały.
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo