Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Kradł ze sklepu alkohol, bo... chciał się napić

Gdy naszła go ochota na alkohol, wybierał się do marketu i... kradł. Policja zatrzymała 40-latka, który w ciągu kilku dni wyniósł ze sklepu w pow. ciechanowskim (woj. mazowieckie) 7 butelek markowego trunku. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia, o czym poinformowała rzeczniczka miejscowej policji asp. Magda Zarembska.

Zrobił tak 7 razy!
fot. policja.gov.pl

Kilka dni temu ciechanowscy policjanci otrzymali informację o kradzieży alkoholu w jednym z marketów w gminie Sońsk w pow. ciechanowskim. Sprawcę ujął kierownik placówki handlowej, który zauważył, jak 40-latek próbuje wynieść towar ze sklepu.

Okazało się, że to nie był pierwszy raz. "W ciągu kilku dni jego łupem padło w sumie 7 butelek markowego alkoholu. Straty wyceniono na prawie tysiąc złotych" – powiedziała rzeczniczka policji.

W chwili zatrzymania amator drogich trunków prawie 1,5 prom. alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Wszystkie kradzieże zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że chciał się napić i dlatego ukradł alkohol. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#kryminalne #mazowieckie #Polska #złodziej #kradzież

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
az
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo