Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Minister Ozdoba dla Niezalezna.pl: W przypadku Tuska świadek to za mało, jeśli chodzi o reset

Może się okazać, że z roli ofiar, szybko staną się publicznie oskarżonymi w postępowaniu karnym i w odbiorze medialnym - mówi Niezalezna.pl minister Jacek Ozdoba, wskazując na niebezpieczeństwo wyciągnięcia na światło dzienne technik operacyjnych służb. Polityk Suwerennej Polski kontruje też szeroko komentowane słowa Donalda Tuska.

Władimir Putin i Donald Tusk rozmawiają na sopockim molo
niezalezna.pl - archive.government.ru

Koalicja Obywatelska skierowała do marszałka Sejmu trzy projekty uchwał ws. powołania sejmowych komisji śledczych: ws. tzw. afery wizowej, Pegasusa i tzw. wyborów kopertowych z 2020 r. W Sejmie pierwsze czytania uchwał mają potrwać do północy.

- Cel jest taki, żeby zrobić igrzyska, ale paradoksalnie te komisje mogą być istotne, mogą obnażyć hipokryzję opozycji. W przypadku komisji typu Pegasus ujawnienie materiału dowodowego, który był podstawą do wszczęcia procedury z art. 237 Kodeksu karnego, może być elementem obciążającym - mówi nam Jacek Ozdoba.

Tłumaczy, że „może się okazać, że z roli ofiar szybko staną się publicznie oskarżonymi w postępowaniu karnym i w odbiorze medialnym”.

Dopytywany, czy w składach komisji Prawo i Sprawiedliwość otrzyma ilość miejsc według parytetu, przyznaje”

„nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej”.

Pytamy o słowa Donalda Tuska. Ten dopytywany, czy świadkiem przed komisjami śledczymi będzie prezes PiS Jarosław Kaczyński, odpowiedział: "świadkiem, to jest dość łagodne określenie".

- Bądźmy poważni… W przypadku Donalda Tuska świadek to za mało, jeśli chodzi o reset

- konkluduje.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#wybory 2023 #Donald Tusk #Władimir Putin #reset

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

am
Wczytuję ocenę...
Wideo