Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

"Jesteście tak mdli, jedynie narzekacie na PiS". Działacz PO nie miał litości dla Barbary Nowackiej [WIDEO]

- Jesteście tak mdli, że czasem zastanawiam się w ogóle, czy macie coś innego do zaproponowania niż to, że PiS jest zły - takimi słowami zwrócił się do Barbary Nowackiej z Inicjatywy Polskiej... członek Platformy Obywatelskiej.

Spotkanie z Barbarą Nowacką
Tomasz Hamrat, twitter.com / screen/

Inicjatywa Polska to ugrupowanie polityczne, którego założycielem jest Barbara Nowacka. Od 2018 roku partia dołączyła do Koalicji Obywatelskiej tworzonej przez środowiska PO. W 2019 roku Nowacka z powodzeniem startowała do Sejmu z list KO.

Niedawno Barbara Nowacka wraz z posłanką Małgorzatą Chmiel z PO zorganizowała spotkanie z wyborcami w Gdańsku. W pewnym momencie zaprosiły uczestników do zadawania pytań. Jako pierwszy głos zabrał członek PO, który należy do partii od 10 lat. Mężczyzna podkreślił, ze "od 10 lat ciekawi go polityka".

"Chciałem poznać, co ma do powiedzenia Inicjatywa ze względu na to, że jesteście niesamowicie mdli. Jesteście tak mdli, że czasem zastanawiam się w ogóle, czy macie coś innego do zaproponowania niż to, że PiS jest zły. Przyszedłem tutaj, żeby posłuchać, co ma do powiedzenia Inicjatywa, czy są jakiekolwiek stanowcze postanowienia, na Wikipedii można przeczytać takie stanowiska, od was nie słychać nic"

– zwrócił się do przedstawicielek KO mężczyzna.

Dalej wskazywał, że "mówicie o PiS-ie, a jest jeszcze większe gó**o, które czyha za rogiem, czyli Konfederacja".

"Mam znajomych, którzy coś mają do powiedzenia, coś czytają i ci ludzie zaczynają przechodzić do Konfederacji. Już nie wiem, jak mam z nimi rozmawiać? Nie wiem, czy mam ucinać z nimi kontakty? Co mam po prostu robić. Ja się czuję opuszczony przez swoich znajomych. Chciałem zadać pytanie, czy naprawdę mówienie o tym, że 'PiS jest zły' doprowadzi was do jakiegokolwiek zwycięstwa? Bo ja nie słyszałem nic od was fajnego, naprawdę niczego. Myślicie, że to wystarczy?"

– kontynuował.

Ocenił też, że mimo faktu, iż należy do PO, to w jego opinii Inicjatywa Polska "nie ma nic ciekawego do dodania".

"Jedyne co, to narzekacie na PiS, ale to jest za mało. Liczę, że cokolwiek stanowczego powiecie, bo lawirujecie: w lewo, w prawo. Nie ma żadnych stanowczych komunikatów z waszej strony"

– podsumował.

W tym momencie rozległy się brawa od pozostałych uczestników spotkania, którzy najwyraźniej podzielają jego opinię. Do jego słów ustosunkowała się Małgorzata Chmiel. 

"Wie pan, słuchając pana, mam wrażenie, że pan ani nie słucha nas, ani nie czyta naszego programu"

– powiedziała.

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

 

#Barbara Nowacka #Inicjatywa Polska #Małgorzata Chmiel

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Mateusz Mol
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo