Tortury zemstą za naruszenie wpływów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

"Będzie kara dla Tuska i Bodnara" - tak wyglądał protest przed Sejmem. ZOBACZ ZDJĘCIA

Biało-czerwone flagi, transparenty popierające ks. Olszewskiego i sprzeciwiające się działaniom rządu, a także podniosła, patriotyczna atmosfera - tak wyglądał protest w obronie ks. Michała Olszewskiego w Warszawie. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Bartosz Kalich
Bartosz Kalich

We wtorek 9 lipca w Warszawie, przed gmachem Sejmu RP, odbył się protest w obronie ks. Michała Olszewskiego, który trafił do aresztu oskarżany przez prokuraturę Adama Bodnara o nieprawidłowości w ramach Funduszu Sprawiedliwości. Ksiądz relacjonował, że po zatrzymaniu był torturowany. Niestety, podobne relacje płyną ze strony dwóch tymczasowo aresztowanych urzędniczek. One również doświadczały za kratami skandalicznego traktowania.

"Trzeba walczyć o praworządność w Polsce, no a tortury to już jest przekroczenie wszelkich granic" - mówił w krótkiej rozmowie z Niezalezna.pl obecny na proteście prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Lider opozycji, przemawiając ze sceny, apelował: "Pamiętajcie, że jeżeli władza jest zdolna do tortur, to tym bardziej jest zdolna do fałszowania wyborów".

- Jaki jest główny program Donalda Tuska? Jakie jest jego główne hasło? Proszę państwa, to jest jedno główne hasło: zemsta, zemsta. On zamienił Polskę w państwo, które pała żądzą zemsty. To jest jego jedyny cel - mówił z kolei europoseł Patryk Jaki (Suwerenna Polska).

Licznie stawiły się Kluby Gazety Polskiej. Szef stołecznego klubu Adam Borowski powiedział wprost: - Oni zaczynają od Kościoła! Oni chcą Kościół obrzydzić! Wielkie dzieła, które robią, chcą zbrukać kryminalnymi zarzutami. Zarzucają księdzu pranie brudnych pieniędzy. Nie wierzmy w te zarzuty. Przypomina mi to czysty bolszewizm lat osiemdziesiątych.

Kluby "Gazety Polskiej" zwróciły się do prezydenta RP Andrzeja Dudy o pilne zorganizowanie Konferencji Praw Człowieka.

Jak wyglądał protest w obronie ks. Michała Olszewskiego? ZOBACZCIE naszą GALERIĘ ZDJĘĆ!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#bezprawie Tuska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo