Tortury zemstą za naruszenie wpływów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Konwencja PiS #BezpiecznaPolska. Minister pokazał wideo ze Spodka. "Jest już ogromna moc!"

Około południa rozpocznie się konwencja Prawa i Sprawiedliwości #BezpiecznaPolska. Minister edukacji i nauki, Przemysław Czarnek pokazał na Twitterze wideo z wypełnionego po brzegi katowickiego Spodka, gdzie odbywa się polityczne wydarzenie. - Jest już ogromna moc! Takiej konwencji wyborczej jeszcze nie było. Dla Polski - napisał.

Konwencja wyborcza PiS
Twitter.com/Rafał Niburski @RNiburski

Podczas konwencji w "Spodku" wystąpią czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości: prezes partii, wicepremier Jarosław Kaczyński i wiceprezes, premier Mateusz Morawiecki.

Jak ocenił  rzecznik PiS Rafał Bochenek, zaplanowane na jesień wybory będą najważniejsze po 1989 roku. "Wyruszamy na ostatnią prostą kampanii parlamentarnej do historycznego zwycięstwa 15 października" - powiedział. "To tutaj poczujemy bijące serce Polski - Polski uśmiechniętej pozytywnej i przede wszystkim przygotowanej do realizacji konkretnego Planu Dla Polski" - dodał.

Rzecznik rządu Piotr Müller pytany w TVP1, co PiS zaprezentuje podczas niedzielnej konwencji, odparł:

"Ostatnia prosta. My sprawy programowe już zaprezentowaliśmy, w związku z tym nie spodziewajmy się tam typowo kwestii programowych. One będą podsumowane. Natomiast jest to typowa konwencja mobilizacyjna dla naszych struktur, dla całej partii, naszych sympatyków w całej Polsce".

Wybory parlamentarne odbędą się 15 października. Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#wybory 2023 ##BezpiecznaPolska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

md
Wczytuję ocenę...
Wideo