Tysiące zmanipulowanych

Ponad 100 tys. osób pojawiło się na partyjnym wiecu opozycji, zorganizowanym przez Koalicję Obywatelską. Aktywiści od rana byli zwożeni autobusami z całej Polski.

Nie było w tym nic spontanicznego – ot, spotkanie aktywu, na polecenie kierownictwa. Jednak oglądając programy informacyjne, głównie TVN, można było dostrzec, że oprócz ludzi, którzy stracili wpływy w Polsce i są z tego powodu sfrustrowani, istnieje spora grupa osób zmanipulowanych. Opozycyjne media od lat kreują obraz Polski, w której dzieje się źle, która jest skonfliktowana z całym światem, w której rządzi konserwatywno-klerykalna dyktatura. Dlatego na tuskowym marszu, oprócz grupy, która zachowywała się w sposób wulgarny, agresywny, której prawdziwy obraz rzeczywistości nie interesuje od dawna, pojawili się też ludzie zagubieni, którzy ronili łzy, powtarzali telewizyjne slogany o historycznej chwili, braku praworządności i nadziei na powrót wolności, która została im rzekomo odebrana. Ta zmanipulowana część potencjalnych wyborców opozycji nie jest jednak stracona i obóz rządzący powinien z nią prowadzić spokojny dialog.
 

 Źródło: Gazeta Polska Codziennie

#Gazeta Polska Codziennie

Tomasz Teluk
Wczytuję ocenę...
Komentarze (56)
Anonim 09.06.2023 06:33
Barany były i będą. Gorzej że jest ich tak dużo.Antypolskie beczenie słychać zwłaszcza w miastach...
Anonim 08.06.2023 17:05
moze jedyne co tam bylo zmanipulowanych to te mlode reszta to potomki albo zdrajcow od wiekow albo od tych co przyjechali na czolgach...
student 07.06.2023 20:05
  • Komentarze: 11361
Nie życzymy sobie takich Polaków . Dla nas Polak to brzmi dumnie. Nic ich nie usprawiedliwia małym IQ. Patriotyzm trzeba mieć w sercu.
Anonim 07.06.2023 16:45
Kłamie.
Anonim 07.06.2023 16:21
100 tys aktywu przymusowo zwiedziony do Warszawy, na pewno zagłosuje na PiS. A ci rzekomo zmanipulowani czy ze łzami w oczach to wzruszeni oglądaniem wystawy ceramiki. Więc wszystko w najlepszym porządku, nie ma się o co martwić.
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo