Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

To nie żart - do kin trafi ekranizacja powieści... Blanki Lipińskiej. Czy erotyczne kino porwie Polaków?

7 lutego na ekrany kin trafi film „365 dni”, czyli ekranizacja bestsellera Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem. W związku z ogromnym zainteresowaniem widzów pierwszym polskim filmem erotycznym, ruszyła już przedsprzedaż biletów.

"365 dni" w lutym w kinach
"365 dni" w lutym w kinach

Jedno jest pewne -  „365 dni” w reżyserii Barbary Białowąs to produkcja, jakiej w polskim kinie jeszcze nie było. To zarazem nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach oparta na książce brylującej od dawna na szczytach list bestsellerów Blanki Lipińskiej. 

Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorem sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

W filmie „365 dni” występują m.in. Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Mateusz Łasowski i Otar Saralidze. Obraz trafi do kin 7 lutego. 

Blanka Lipińska to polska pisarka (choć niektórzy mogliby z tym określeniem mocno dyskutować), która popularność zdobyła za sprawą powieści erotycznych. Jej debiutancka książka pt. "365 dni" ukazała się w 2018 r. i szturmem zdobyła pierwsze miejsca na listach bestsellerów. W 2019 zajęła drugie miejsce w rankingu najlepiej zarabiających pisarzy w Polsce według tygodnika "Wprost".

 

 

 Źródło: Next Film, mat.pras.

 

#365 dni #Blanka Lipińska #Barbara Białowąs #kino erotyczne

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wideo