Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Ruszyły zamówienia na włoskie małe samochody dostawcze

Już można składać zamówienia na nowe Doblò MY 2022 i Fiorino wyposażone w nowe silniki wysokoprężne MultiJet2 zgodne z Euro 6D-Final. Nowy Fiat  Doblò MY 2022 jest już czwartą generacją i spadkobiercą modelu cieszącego się ogromnym sukcesem i. który od 2000 roku wybrało ponad 1,8 miliona Klientów.

mat. pras.

Nowy Fiat  Doblò MY 2022 jest samochodem najlepszym w swojej klasie pod względem osiągów i funkcjonalności, ładowności i mniejszych kosztów eksploatacji. Do najważniejszych nowości należą: nowy silnik 1.6 MultiJet2 zgodny z normą Euro 6D-Final o trzech poziomach mocy (90, 105 i 120 KM), aby sprostać różnorodnym wymaganiom profesjonalistów. Warto również wspomnieć o nowym systemie multimedialnym 7-calowym ekranem dotykowym z integracją Apple CarPlay i kompatybilnością z Android Auto™, dzięki któremu zawsze można pozostać w kontakcie ze światem, dostępnym także z wbudowaną nawigacją satelitarną i użytecznymi usługami łączności oferowanymi przez Mopar® Connect.


Wszystkie te atuty podnoszą atrakcyjność modelu znanego już ze swojej zwrotności i przyjemności prowadzenia, ładowności (do 1 tony)  i pojemności ładunkowej (do 5,4 m3), stawiając go na szczycie w swojej kategorii. Jest to jedyny model z niezależnym zawieszeniem kół tylnym Bi-Link ze stabilizatorem poprzecznym oferujący komfort jazdy „best in class”.

 

Również Fiorino, będący pionierem w segmencie małych samochodów dostawczych, został odświeżony poprzez wprowadzenie dwóch nowych silników 1.3 MultiJet2 turbo diesel o mocy 80 i 95 KM, z homologacją Euro 6D-Final, które zapewniają lepszą wydajność pod kątem emisji spalin i zużycia paliwa. Oczywiście, nadal zachowane są zwycięskie cechy tego modelu, dzięki którym doskonale nadaje się on do jazdy po mieście: jego kompaktowe rozmiary pozwalają mu sprawnie poruszać się w ruchu i łatwo zaparkować, zapewniając przy tym pokaźną przestrzeń ładunkową aż do 2,8 m3 oraz ładowność do 610 kg. Co więcej, pod względem osiągów, kosztów obsługi, komfortu i funkcjonalności plasuje się w czołówce swojej kategorii.
 

 Źródło: niezalezna.pl, mat. pras.

 

#branża motoryzacyjna #Fiat #samochody dostawcze #silnik

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Paweł Kryszczak
Wczytuję ocenę...
Wideo