Czy rząd Tuska ma Wielki plan rozbrojenia Polski » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Prowadzenie i rozwój biznesu stają się łatwiejsze i tańsze

Bank Pekao S.A. prowadzi program, w którym klienci indywidualni mogą zyskać łącznie aż 1500 zł za polecenie konta przedsiębiorcom. Z kolei klient firmowy, który otworzy konto z polecenia oraz spełni warunki programu, a także przystąpi do trwającej do końca czerwca promocji, może w ciągu pół roku uzyskać bonus w wysokości nawet 2100 zł.

Foto:materiał prasowy
Freepik

W  Polsce z roku na rok rośnie liczba nowo zakładanych biznesów. Trudno jednak prowadzić firmę bez posiadania rachunku bankowego. Najlepiej otworzyć go w banku, który zapewni przedsiębiorcom profesjonalną obsługą i zaoferuje nowoczesną, kompleksową ofertę usług. Wybór konta może ułatwić program poleceń, który uruchomił Bank Pekao S.A. 

Do 30 czerwca br. w banku trwa promocja, dzięki której zarówno klient indywidualny, jak i przedsiębiorca mogą zdobyć dodatkowe środki. Wystarczy skutecznie polecić właścicielowi firmy Konto Przekorzystne Biznes (w programie poleceń biorą udział także Konto Przekorzystne oraz Konto Świat Premium) i spełnić warunki programu, a zarówno na konto klienta detalicznego, jak i przedsiębiorcy wpłynie kwota 100 zł. Polecający może otrzymać nawet 15 nagród (100 zł za każde polecenie), co daje maksymalnie aż 1500 zł.

Każdy klient biznesowy, który spełni warunki programu i założy konto firmowe, oprócz nagrody za zostanie poleconym może dodatkowo otrzymać w ciągu pół roku nawet 2000 zł premii w promocji „2000 zł premii dla firm i konto firmowe przez rok za 0 zł”. Przedsiębiorca ma możliwość zebrania maksymalnej premii po spełnieniu prostych warunków: do 600 zł może otrzymać za transakcje kartą debetową Mastercard, kolejne nawet 600 zł za umowę o terminal płatniczy i przyjęcie płatności na tym terminalu, a 800 zł za zawarcie pierwszej umowy o kredyt z gwarancją bądź leasing lub faktoring. 

– Zdajemy sobie sprawę, że klienci biznesowi chcą w pełni skupić się na prowadzeniu swojej firmy i w związku z tym oczekują, że zapewnimy im kompleksową ofertę w przystępnej cenie. Oferta dotycząca konta firmowego oraz produkty i usługi, do których dostęp mają klienci firmowi Pekao, sprawiają, że prowadzenie i rozwój biznesu stają się łatwiejsze i tańsze

– podkreśla Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

W ramach promocji bank oferuje bezpłatne prowadzenie konta firmowego przez rok oraz darmową dzierżawę pierwszego terminala płatniczego na dwa lata. Udział w akcji może wziąć podmiot krajowy będący osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą, spółką cywilną lub spółką osobową, prowadzący księgowość uproszczoną. Z oferty mogą skorzystać też obecni klienci indywidualni Pekao, którzy prowadzili dotychczas rachunek firmowy w innym banku lub nie mają jeszcze własnej firmy. Można ją założyć wraz z rachunkiem firmowym online, poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną PeoPay.     

Artykuł powstał przy współpracy z PEKOA S.A. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

materiał partnera
Wczytuję ocenę...
Wideo