Orlen przygotowuje obniżkę cen paliw na lato. Oto szczegóły

Orlen przygotowuje obniżkę cen paliw, która ma obowiązywać w okresie letnim. Kierowcy mają otrzymać 30 gr zniżki za każdy litr kupionego diesla i benzyny do określonego limitu tankowań.

Zdjęcie ilustracyjne
By tiger rus, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=60036911

Wedle doniesień "Rzeczpospolitej", wkrótce "Orlen zamierza wystartować z wielką akcją promocyjną obejmującą zniżki za tankowanie paliw płynnych oferowanych na krajowych stacjach".

"Nowi i dotychczasowi uczestnicy programu lojalnościowego Orlen Vitay prawdopodobnie będą mogli dostać 30 gr rabatu za litr diesla i benzyny – wynika z naszych informacji. Nie będzie można jednak tankować do woli. W sprawie określenia limitu zakupów z rabatami prowadzone są jeszcze analizy. Te – jak ustaliliśmy – są na ostatniej prostej i wkrótce Orlen ma ujawnić szczegóły"

– czytamy.

Jak wskazano, "co do zasady akcja promocyjna Orlenu, dotycząca wakacyjnych rabatów ma być bardzo podobna, albo wręcz identyczna, do tej przeprowadzonej rok temu". "Akcja Orlenu zapewne będzie miała duży wpływ na całą branżę i dystrybutorów paliw. Rok temu podobne wakacyjne akcje promocyjne jak Orlen (a niektóre nawet lepsze) zorganizowały m.in. sieci BP, Shell, Circle K. oraz Moya. Część firm, w tym płocki koncern, nawet je przedłużyła" - podkreśla gazeta.

Orlen zapytany przez "Rzeczpospolitą o szczegóły tegorocznej wakacyjnej oferty paliwowej odpisał, że "o wszystkich akcjach promocyjnych informuje najpierw za pomocą oficjalnych kanałów komunikacji". "Z kolei pytany o efekty ubiegłorocznej akcji, w tym czy i o ile wzrosła liczba klientów Orlenu oraz ile zatankowali paliw, podał, że tego rodzaju danych nie ujawnia" - czytamy.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#Orlen #paliwo #ceny

mm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo