Cytowalność Obserwatora Finansowego wzrosła o 37 proc.

Portal ekonomiczny NBP „Obserwator Finansowy” ponownie znalazł się w czołówce najbardziej opiniotwórczych mediów w kategorii „Media ekonomiczne i biznesowe”, wyprzedzając m.in. „Parkiet”.

Foto:materiał prasowy
NBP

Cytowalność Obserwatora Finansowego wzrosła o 37 proc.

 

Wzrost cytowalności treści publikowanych na łamach serwisu wzrósł w kwietniu w odniesieniu do marca 2023 r. o 37 proc.

 

Jak wynika z przeprowadzonego przez Instytut Monitorowania Mediów w kwietniu 2023 r. rankingu dotyczącego opiniotwórczych mediów wśród portali ekonomiczno-biznesowych „Obserwator Finansowy” awansował i znalazł się na czwartym miejscu.

 

„Obserwator Finansowy” to portal, w którego dorobku jest kilkadziesiąt tysięcy tekstów, stanowiących przekrój najważniejszych tematów gospodarczych i ekonomicznych w Polsce i na świecie. Od lat dostarczamy przygotowywane na bieżąco rzetelne analizy, raporty, wywiady i dane ekonomiczne. Piszą dla nas autorytety w dziedzinie ekonomii, opiniotwórczy eksperci i specjaliści.

 

Od grudnia 2021 roku, „Obserwator Finansowy” dostępny jest również w wersji drukowanej, zaś od lutego 2023 r. wydawany jest jako kwartalnik, który można nabyć w kioskach, salonach prasowych i wybranych stacjach paliw.

Foto: wykresIMM / IMM

 

 Źródło: NBP

##nbp #NBP #bankcentralny

materiał partnera
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo