Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Rusza wakacyjny rozkład jazdy

W ciągu dnia pojedzie czterysta pociągów - sto z nich jako dodatkowe z racji okresu letniego. Dziennie z PKP Intercity może skorzystać około 130 tys. pasażerów. Inni przewoźnicy, m.in.

pl.wikipedia.org CC BY-SA 2.0
W ciągu dnia pojedzie czterysta pociągów - sto z nich jako dodatkowe z racji okresu letniego. Dziennie z PKP Intercity może skorzystać około 130 tys. pasażerów. Inni przewoźnicy, m.in. PolRegio, także są już gotowi na czas wakacyjny.

Nowe połączenie proponowane jest pasażerom z Łodzi do Giżycka oraz z Warszawy do Beskidu Śląskiego. PKP Intercity uruchomiło właśnie te połączenia.

Łatwiejsze jest także połączenie dla pasażerów jadących z Wrocławia do Kołobrzegu. Oprócz tego w Kołobrzegu będzie zatrzymywał się pociąg z Łebska do Łeby. Łatwiej będzie na Pomorzu dostać się na półwysep. Gwarantować to ma 15 par pociągów relacji Gdynia-Hel, a także większa liczba składów do Władysławowa i Ustki.

PKP zachęca, aby wcześniej rezerwować bilety. Dzięki temu, tym większa szansa, że kolej dostawi do pociągu dodatkowe wagony. A przez to unikniemy dyskomfortu podróży, długich kolejek przy kasie czy stresu, że nie będziemy mogli dostać się na wakacje lub z wakacji.

 Źródło: radiozet.pl,niezalezna.pl

 

#wakacje #pasażer #pociąg

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
ES
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo