Arłukowicz Bartosz
Ur. 30 grudnia 1971 w Resku
Poseł PO. Pediatra, były sekretarz stanu w kancelarii premiera, powszechnie krytykowany minister zdrowia w rządach Donalda Tuska i Ewy Kopacz. Zaczynał jako polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej, popularność zdobył jako wiceprzewodniczący sejmowej komisji ds. afery hazardowej.

Szybko roztrwonił swój kapitał polityczny robiąc nagłą woltę i przechodząc do Platformy Obywatelskiej, o której wcześniej mówił: „PO jest obła, śliska, taka masa, która się podporządkowuje oczekiwaniom zewnętrznym. Mistrzem plastikowości jest Donald Tusk”. W 2001 r. był uczestnikiem i zwycięzcą drugiej edycji programu telewizyjnego typu reality show „Agent”. „Wśród zwykłych ludzi uczestniczących w programie jeden był podstawionym przez telewizję agentem. Zadaniem uczestników było nie tylko wykonać zadania, ale i zdemaskować agenta. Po kilku tygodniach programu to właśnie Arłukowicz wykazał się największym sprytem. Pokonał pozostałych uczestników i zgarnął 125 tys. złotych. 30-letni wówczas lekarz pokazał, że w grze o dużą stawkę nie ma przebacz” - pisał w 2012 r. „Fakt”.

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts