Trzech Polaków rannych w Turynie

W związku z paniką, jaka wybuchła w sobotę w strefie kibica w Turynie zorganizowanej z okazji finału Ligi Mistrzów rannych zostało trzech Polaków.

espn.com.mx print screen
W związku z paniką, jaka wybuchła w sobotę w strefie kibica w Turynie zorganizowanej z okazji finału Ligi Mistrzów rannych zostało trzech Polaków. Wszyscy są już w domach - poinformował w dziś dyrektor biura rzecznika prasowego MSZ Jakub Wawrzyniak.

Wcześniej na Twitterze resort spraw zagranicznych informował o dwóch poszkodowanych w Turynie polskich obywatelach, z których jeden miał opuścić szpital.

Jak poinformował dziś wieczorem MSZ na Twitterze, polski konsulat w Mediolanie „zweryfikował otrzymane zgłoszenia: trzech Polaków zostało rannych w Turynie. Wszyscy opuścili szpital“.

W związku z wydarzeniami w Turynie działa telefon dyżurny w konsulacie generalnym Polski w Mediolanie: +39 335 568 5786.

Według informacji podanych przez włoską policję w wyniku paniki, jaka wybuchła w sobotę w strefie kibica, zorganizowanej z okazji finału Ligi Mistrzów na placu w Turynie we Włoszech, obrażenia odniosło 1527 osób. Ciężko ranne zostały trzy osoby, w tym dziecko.
 

 

Źródło: PAP,niezalezna.pl

#Turyn #ranni #Polacy #panika

krs
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo