​Krótkim WIDEO poseł PiS rozwścieczył zwolenników opozycji. No i szambo wybiło…

  

Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych wybrało w tajnym głosowaniu Polskę na niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ na lata 2018-19. Nasz kraj otrzymała 190 głosów (dwa państwa się wstrzymały). Poseł Prawa i Sprawiedliwości postanowił z tej okazji nagrać krótki filmik, w którym zwrócił się do Ryszarda Petru i Grzegorza Schetyny. Zwolennicy opozycji ruszyli do wściekłego ataku, prezentując szeroki przekrój chamstwa.

Historycznym sukcesem polskiej dyplomacji nazwała premier Beata Szydło wybór Polski na niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ. Z kolei prezydent Andrzej Duda podkreślił, że na 192 państwa – 190 poparło kandydaturę Polski. – To jest poparcie, jakiego nie uzyskało żadne inne z państw, które do Rady startowało – mówił.

Imponujący wynik postanowił skomentować również poseł PiS Dominik Tarczyński. 

Mam przesłanie dla pana Rysia od sześciu króli oraz dla pana Grzenia Schetyny. Panie Rysiu, jest coraz więcej państw na świecie niż pan twierdził. Więcej niż 130. A 190 do zera to wynik Rady Bezpieczeństwa ONZ. Polska została wybrana – zatkało kakao? 

– zakpił z liderów opozycji.

Wprawił tym we wściekłość zwolenników PO oraz Nowoczesnej. W komentarzach dali popis wyjątkowego chamstwa i prostactwa…


fot. twitter.com/KOW_z_KOD


fot. ​twitter.com/KOW_z_KOD
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Gaz zabił pięć osób. Dziesiątki ludzi przewieziono do szpitali

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com /Creative Commons CC0/stux

  

Wyciek toksycznego gazu spowodował w niedzielę wieczorem w Karaczi, na południu Pakistanu, śmierć pięciu osób, a dziesiątki ludzi przewieziono do szpitali z objawami zatrucia. Nie jest na razie znane źródło wycieku; nie ma też oznak sabotażu - poinformowała w poniedziałek policja.

Mieszkańcy miejscowości Kamari, położonej na przedmieściach Karaczi w pobliżu portu, gdzie cumują statki, zaczęli zgłaszać się do pobliskich szpitali skarżąc się na trudności z oddychaniem - powiedział dziennikarzom szef policji Adil Malik.

Z powodu wycieku gazu, którego źródła do tej pory nie ustalono, zmarły trzy kobiety i dwóch mężczyzn.

Karaczi jest stolicą prowincji Sindh i największym portem handlowym i ośrodkiem przemysłowym Pakistanu. W pobliżu miasta znajdują się liczne rafinerie. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts