Zwyczajne banialuki

  

Na jednym z portali Piotrkowa Trybunalskiego znalazła się wypowiedź pani Bogumiły Szczukockiej, koordynatorki KOD‑u w Piotrkowie i członkini Klubów Obywatelskich PO. Stwierdziła ona: „PiS zorganizował sobie silne zaplecze w postaci Klubów »Gazety Polskiej«, czyli twardego elektoratu. Kluby obywatelskie Platformy mają działać na podobnej zasadzie”.

Trzeba przyznać, że tupetu pani koordynatorce KOD‑u nie brakuje, kiedy porównuje największą organizację pozarządową w Polsce, skupiającą tysiące patriotów w 420 klubach „Gazety Polskiej”, do czegoś, co próbuje się stworzyć za pieniądze partii politycznej, jaką jest PO. Pragnę poinformować panią koordynatorkę, że to nie PiS stworzył kluby „GP”, ale Polacy, którzy już nie mogli znieść rządów PO-PSL i zaczęli się organizować wokół „Gazety Polskiej”. Klubowicze „GP” przez ostatnie dwanaście lat budowali społeczeństwo obywatelskie. Ciężko pracowali dla dobra Polski. A to, że kluby „GP” popierają akurat PiS, wynika z prostej zasady – popierają tych, którzy działają dla dobra Polski i Polaków. W tej logice nie mieszczą się takie antypolskie partie jak np. PO. Ale czy pani koordynatorka jest w stanie to zrozumieć? Śmiem wątpić.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts