"House of cards" powraca. Premiera 5. sezonu

  

"House of Cards" to amerykański serial z gatunku dramatu politycznego, który powstał na podstawie powieści Michaela Dobbsa i nawiązuje do miniserialu BBC "Dom z kart" z 1990 roku. Dziś fani Franka Underwooda obejrzą nowy, piąty sezon serii.

Głównym bohaterem serii stworzonej przez Beau Willimona jest polityk, Frank Underwood (Kevin Spacey), który dążąc po trupach do celu, zdobywa kolejne szczeble kariery w Waszyngtonie.

Serial zaskarbił sobie serca fanów na całym świecie, również w Polsce - w trzecim sezonie pojawił się nawet wątek Polski - państwa, na którego terytorium umieszczono tarczę antyrakietową, której usunięcia chce prezydent Rosji w zamian za wsparcie USA w działaniach w Palestynie. 

Sezon piąty, podobnie jak poprzednie serie "House of Cards", będzie składał się z 13 odcinków. Wszystkie odcinki nowego sezonu są od dziś (30.05) dostępne na platformie Netflix.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

82. urodziny Jana Pietrzaka. Życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Jan Pietrzak / Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

26 kwietnia 1937 roku urodził się Jan Pietrzak, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich artystów. W tym dniu portal Niezalezna.pl, także w imieniu całej Strefy Wolnego Słowa, składa jubilatowi najserdeczniejsze życzenia i życzymy dalszych sukcesów.

Jan Pietrzak to nie tylko doskonale znany artysta, z wybitnym poczuciem dowcipu, ale również osoba jasno określająca swoje poglądy i walcząca o wartości ważne dla każdego patrioty.

Z okazji 82. urodzin portal Niezalezna.pl, wraz ze wszystkimi mediami należącymi do Strefy Wolnego Słowa, życzy Janowi Pietrzakowi, by jak najdłużej utrzymywał kondycję, którą ma, przez wiele następnych lat. I nadal z humorem prowadził Polaków do mądrości.

Warto podkreślić, że artysta wielokrotnie występował także na wydarzeniach organizowanych przez Gazetę Polską i Kluby Gazety Polskiej.

A pieśń "Żeby Polska była Polską" na stałe wpisała się do historii.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl