Kiedy koncert TVP w Kielcach? Podano datę

  

Organizację wspólnie z samorządem Kielc serii koncertów w amfiteatrze „Kadzielnia” zapowiedział prezes TVP Jacek Kurski. Jak dodał, nowy format ma ruszyć dopiero od przyszłego roku.

Doszliśmy z prezydentem Kielc Wojciechem Lubawskim do porozumienia co do ramowej, regularnej współpracy w organizacji ważnego, muzycznego corocznego wydarzenia. Serii koncertów, które jeśli się powiodą (…) jeśli uzyskają pewną rutynę i powtarzalność, z czasem powinny stać się festiwalem polskiej piosenki – mówił podczas konferencji prasowej w amfiteatrze „Kadzielnia” Kurski.

Dodał, że nie chodzi „o budowanie kontry” do festiwalu w Opolu. Jak zaznaczył, kielecka impreza będzie uzupełniała ofertę festiwalu opolskiego, prezentując gatunki muzyczne, które nie są obecne w głównym nurcie.

Według planów, pierwsze koncerty z tego cyklu będą się mogły odbyć w 2018 roku. Kurski nawiązując do wypowiedzenia przez władze Opola TVP organizacji 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki powiedział, że ma nadzieję „że cały czas jakiś rodzaj dialogu jest możliwy”.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

W krawacie do sklepu? Nitras zdziwiony ubiorem prezydenta. Przypomniano mu... stylizację Budki

Sławomir Nitras / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Prezydent Andrzej Duda tuż przed wizytą w Turku odwiedził jeden z małych sklepów. Poseł Platformy Obywatelskiej postanowił to skomentować, skupiając się na ubiorze prezydenta. Nitras nie mógł uwierzyć, że prezydent wszedł do małego sklepu ubrany w płaszcz i pod krawatem. "A w czym należy chodzić do sklepu?" - pytają internauci i przypominają... legendarną stylizację Borysa Budki.

Prezydent Andrzej Duda wyruszył dziś DudaBusem na objazd po kraju - pierwszymi celami jego kampanijnej podróży były Łowicz w województwie łódzkim i Turek w Wielkopolsce. Tuż przed wizytą w Turku odwiedził jeden z polskich sklepów po trasie, gdzie zrobił drobne zakupy. 

Właśnie ten moment, czyli zakupy, zaciekawił posła Sławomira Nitrasa. A konkretnie - to jak prezydent był ubrany w czasie robienia zakupów. 

- W płaszczu, krawacie i lakierkach. W normalnym osiedlowym sklepiku

- napisał na Twitterze. 

 

Wpis posła Nitrasa jest doprawdy zaskakujący, bo zdaje się, że w sklepach spożywczych nie ma zakazu przychodzenia w garniturach. Zauważyli to też internauci. Posypało się mnóstwo komentarzy. 

Niektórzy przypomnieli legendarną już stylizację Borysa Budki w wywiadzie dla jednej z telewizji. Budka ubrany był w koszulę, krawat, marynarkę oraz... japonki i krótkie spodnie. Pojawiło się też zdjęcie z terenów powodziowych, na które politycy Platformy Obywatelskiej przyjechali "w pełnej elegancji". 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts