Trójmiejski układ i Amber Gold

  

Komisja śledcza ds. Amber Gold powinna przesłuchać jako świadków trójmiejskich przestępców, którzy – jak wynika z analiz ABW – mieli kontakt z Marcinem P., twórcą piramidy finansowej. Tym bardziej że w trakcie śledztwa pojawiła się hipoteza, według której za aferą Amber Gold może stać właśnie tamtejszy półświatek. Wszystko za sprawą scementowanego przez lata układu przestępców z przedstawicielami organów ścigania i politykami. Część z bossów trójmiejskiego półświatka przebywa dziś za kratkami. Dzięki temu ich przesłuchanie może nie nastręczać większych trudności. Pytanie tylko, co te osoby będą faktycznie chciały powiedzieć sejmowym śledczym. Jeśli zeznają chociaż część prawdy, wówczas poważnie może to zamieszać na scenie politycznej. Niektórzy wpływowi i szanowani politycy i biznesmeni mogą mieć wówczas spore kłopoty.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts