Ariana Grande wystąpi charytatywnie w Manchesterze

Amerykańska gwiazda pop Ariana Grande zapowiedziała wczoraj, że wróci do Manchesteru, by dać tam koncert charytatywny z myślą o ofiarach poniedziałkowego zamachu, do którego doszło po jej wyst

Wikimedia Commons/Emma
Amerykańska gwiazda pop Ariana Grande zapowiedziała wczoraj, że wróci do Manchesteru, by dać tam koncert charytatywny z myślą o ofiarach poniedziałkowego zamachu, do którego doszło po jej występie w zatłoczonej sali Manchester Arena. Zginęły 22 osoby.

"Powrócę do niewiarygodnie odważnego miasta Manchester, by spędzić czas z moimi fanami i dać koncert charytatywny ku czci i w celu zebrania pieniędzy dla ofiar i ich rodzin" - napisała Ariana Grande. Dodała, że trwa ustalanie szczegółów jej występu i poda je do wiadomości, gdy wszystko zostanie uzgodnione.

Sercem i modlitwą jestem z ofiarami ataku w Manchesterze i ich bliskimi

- dodała.

Po zamachu Grande zawiesiła do 5 czerwca koncerty w Europie w ramach jej trwającej trasy koncertowej "Dangerous Woman", w tym dwa koncerty w łódzkiej Atlas Arenie, które miały się odbyć 31 maja i 1 czerwca.

W poniedziałek wieczorem w Manchesterze doszło do ataku terrorystycznego, w którym zginęły co najmniej 22 osoby, a 119 zostało rannych. Zamachowiec samobójca zdetonował bombę po koncercie Ariany Grande w mieszczącej 21 tys. osób hali widowiskowo-sportowej Manchester Arena.

 Źródło: PAP,niezalezna.pl

 

#zamach #wybuch #koncert #Ariana Grande #Manchester

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo