Modlitwa różańcowa pod Teatrem Powszechnym

Dziś od godz.18.00 stajemy rycerskim obozem pod Teatrem Powszechnym i rozpoczynamy różańcowy szturm przeciwko „Klątwie”!

Wikipedia
Dziś od godz.18.00 stajemy rycerskim obozem pod Teatrem Powszechnym i rozpoczynamy różańcowy szturm przeciwko „Klątwie”! Zapraszamy wszystkie chorągwie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, wszystkich Polaków a więc Rycerzy i Obrońców Maryi Królowej Polski skupionych w stowarzyszeniach katolickich i świeckich, środowiskach i organizacjach patriotycznych i narodowych, kibiców, grupy rekonstrukcyjne - zapraszają organizatorzy.

Organizatorzy informują też, że ich zgromadzenie jest legalne i zostało zgłoszone władzom miasta.

W lutym na stronie interntowej Konferencji Episkopatu Polski zamieszczono komunikat, dotyczący bluźnierczego spektaklu „Klątwa” wystawionego na deskach warszawskiego Teatru Powszechnego.
 

Podczas spektaklu dokonuje się publiczna profanacja krzyża, przez co ranione są uczucia religijne chrześcijan, dla których krzyż jest świętością. Oprócz symboli religijnych znieważa się osobę św. Jana Pawła II, co jest szczególnie bolesne dla Polaków. Ponadto nie może być przyzwolenia na nawoływanie do nienawiści i deprecjonowania ludzkiego życia. Podobnie nie można się zgodzić na znieważanie flag państwowych, w tym przypadku flagi Państwa Watykańskiego 

– zaznaczył ks. Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik KEP. 
 

 Źródło: niezalezna.pl,krucjatarozancowazaojczyzne.pl

 

#Klątwa #różaniec

JW
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo