Ariana Grande po wydarzeniach w Manchesterze odwołała swój koncert w Polsce

Z uwagi na tragiczne wydarzenia w Manchesterze amerykańska artystka Ariana Grande nie wystąpi na dwóch zaplanowanych na 31 maja i 1 czerwca koncertach w łódzkiej Atlas Arenie.

youtube
Z uwagi na tragiczne wydarzenia w Manchesterze amerykańska artystka Ariana Grande nie wystąpi na dwóch zaplanowanych na 31 maja i 1 czerwca koncertach w łódzkiej Atlas Arenie. Ich organizator poinformował o zawieszeniu trasy i możliwości zwrotu biletów.

"Trasa koncertowa Ariany Grande <<Dangerous Woman>> zostaje zawieszona do czasu, gdy uda się ocenić sytuację i oddać należny szacunek" - napisała w środę wieczorem w oświadczeniu Agencja Live Nation organizująca tournee artystki. Wcześniej o przerwie w występach co najmniej do 5 czerwca poinformował menedżer wokalistki. W poniedziałek po koncercie amerykańskiej piosenkarki w Manchesterze doszło do ataku terrorystycznego, w którym zginęły co najmniej 22 osoby, w tym dwoje Polaków, a 119 zostało rannych. Zamachowiec samobójca zdetonował bombę w mieszczącej 21 tys. osób hali widowiskowo-sportowej Manchester Arena.

Po występie w Manchesterze Grande miała zaplanowane dwa koncerty w łódzkiej hali Atlas Arena oraz w Londynie, Antwerpii, Frankfurcie i Zurychu. Jak powiedziała PAP Ewa Bieńkowska z Atlas Areny koncerty Grande w Łodzi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Oba miało obejrzeć ponad 25 tys. fanów:

Od czwartku osoby, które zakupiły bilety mogą zwracać je w miejscu zakupu - w kasie Atlas Areny lub poprzez kontakt ze stroną internetową, na której zakupiły wejściówki

- poinformowała.
 

 

 Źródło: PAP

#ariana grande #manchester #koncert #arena #łódź #zamach

MJ
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo