Link4 lampartem biznesu

  

O tym, że Link4 to najbardziej innowacyjne towarzystwo ubezpieczeniowe, nikomu nie trzeba przypominać. Dziś otrzymał kolejną statuetę – Lamparta Biznesu. Ta bardzo prestiżowa nagroda charakteryzuje się tym, że przyznają ją ludzie pracujący w branży ubezpieczeniowej. 

- Kryterium wyboru jest bank i towarzystwo ubezpieczeniowe. Statuetki przyznawane są tym, którzy odnieśli w minionym roku największy sukces w kreowaniu własnej marki. Co najważniejsze ten plebiscyt różni się od innych tym, że w głosowaniu biorą udział pracownicy banków i towarzystw ubezpieczeniowych. Oczywiście nie mogą głosować na własne instytucje – tłumaczy Krzysztof Siekierski, Client Service Director TNS Polska, organizator plebiscytu. 

 Zadowolenia z nagrody nie kryje Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu w grupie Link4.

Bardzo się cieszymy, że nasza praca została doceniona. Muszę też dodać, że oprócz nagród idą za tym też coraz lepsze wyniki sprzedaży. Od kiedy zaczęłam pracować dla Link4 i razem z zespołem opracowaliśmy nową strategię marketingową przychód wzrósł z 450 do 730 milionów

– mówi dyrektor Kotecka.

Pozyskaliśmy też dla naszej firmy 150 tysięcy nowych klientów. Lampart biznesu to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale i wyzwanie. Będziemy nadal ciężko pracować, aby wyniki w przyszłym roku były jeszcze lepsze. Link4 zwyciężył jako najbardziej widoczne towarzystwo ubezpieczeniowe z prostą i łatwą reklamą, dobrze skierowaną do celowego klienta

- dodaje.

Lamparty biznesu przyznawane są co roku podczas konferencji TNS Polska podsumowującej rok w branży. Wśród zwycięzców znaleźli  się też PZU SA i bank ING.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Część kąpielisk w Kołobrzegu zakończyła sezon

/ Kapitel [CC0]

  

Pięć kołobrzeskich kąpielisk morskich zakończyło już sezon. Sześć jest jeszcze czynnych do 31 sierpnia - poinformowała zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu Marta Ostapiec.

Jak powiedziała Marta Ostapiec, na sezon letni w mieście przygotowano 11 kąpielisk. Zamknięcie pięciu z nich wynika z harmonogramu ustalonego przed sezonem przez władze miasta i oznacza, że nie ma tam już wież ratowniczych i stałej obsady ratowniczej. Kąpieliska te były sukcesywnie zamykane po sierpniowym długim weekendzie, ale nadal ich plaże są patrolowane przez mobilne patrole ratowników wodnych.

Zamknięte już kąpieliska to: Kołobrzeg Zachód "Radzikowo", Kołobrzeg Zachód "Plaża Wojskowa", Kołobrzeg Wschód "Pomnik Zaślubin", Kołobrzeg Wschód "Słoneczko", Kołobrzeg Wschód "Kamienny Szaniec". Pozostałe sześć kąpielisk w mieście będzie czynnych do 31 sierpnia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl