Upadek Zachodu! Przyznano pierwszą w historii statuetkę "gender-neutralną" – WIDEO

  

Podczas MTV Movie Awards 2017 Emma Watson odebrała nagrodę w kategorii "Najlepszego Aktora Filmowego" za kreację Belli w "Pięknej i Bestii". Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby aktorka nie zamieniła swojego przemówienia w manifest spod szyldu LGBT, a jej nagroda nie okazała się... "gender-neutralna". – Pierwsza nagroda aktorska w historii, która nie dzieli nominowanych w oparciu o ich płeć, mówi coś o tym, jak odbieramy doświadczenie człowieczeństwa – perorowała na scenie aktorka znana ze swojego zaangażowania w feministyczne akcje.

Emma Watson, słynna odtwórczyni prymuski Hermiony Granger w serii o Harrym Potterze, a ostatnio również Belli w przepełnionej ideologią gender "Pięknej i Bestii", wykorzystuje każdą okazję, by zamanifestować swoje poglądy. Tak było również podczas minionej gali MTV Movie Awards 2017, podczas której aktorka odebrała nagrodę dla "Najlepszego AKTORA Filmowego". Watson nie omieszkała przyklasnąć organizatorom gali i pogratulować pomysłu, by nie dzielić kategorii na role kobiece i męskie:

Pierwsza nagroda aktorska w historii, która nie dzieli nominowanych w oparciu o ich płeć, mówi coś o tym, jak odbieramy doświadczenie człowieczeństwa. Krok MTV ku stworzeniu nagrodę bez płci za aktorstwo dla każdego będzie oznaczał coś innego, ale dla mnie  świadczy o tym, że w aktorstwie chodzi o umiejętność wchodzenia w skórę kogoś innego, a to nie musi być podzielone na dwie różne kategorie. Empatia i umiejętność używania swojej wyobraźni nie powinny mieć limitów

– perorowała aktorka, odbierając nagrodę, a wideo z jej przemówieniem bije w internecie rekordy popularności:

ZOBACZ:


Emma Watson od lat słynie z udziału w feministycznych i równościowych inicjatywach:

Równouprawnienie jest także potrzebne mężczyznom. Moi koledzy często nie rozumieją, że feministki walczą także o ich prawa. Prawo do bycia samotnym ojcem, czy możliwość realizowania takiego hobby, jak moda, bez bycia wyśmianym

– przekonywała kilka lat temu aktorka na konferencji zorganizowanej przez The UN Women Global Goodwill w Nowym Jorku.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: www.lifesitenews.com,MTV
Tagi

Wczytuję komentarze...

Poseł Leszczyna „wystawiła oceny” dla PiS. Takich odpowiedzi się nie spodziewała!

Zdjęcie ilustracyjne / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Poseł PO-KO Izabela Leszczyna postanowiła wykorzystać dzień zakończenia roku szkolnego do "wystawienia ocen" partii rządzącej. Według niej, PiS nie zasługuje na wysokie oceny. Ale zaraz, zaraz... na jakie oceny zasługuje Platforma Obywatelska? Sprawę w swoje ręce wzięli użytkownicy Twittera.

W dniu zakończenia roku szkolnego 2018/19 poseł Platformy Obywatelskiej-Koalicji Obywatelskiej Izabela Leszczyna wrzuciła do mediów społecznościowych grafikę stylizowaną na... świadectwo szkolne. Zawiera ona "wyniki klasyfikacji rządów PiS". Oczywiście z jak najgorszym podsumowaniem, jak to w zwyczaju mają politycy PO.

Według posłanki PO-KO, PiS zasłużył na "naganne" zachowanie, "niedostateczne" oceny za reformę edukacji, reformę wymiaru sprawiedliwości, reformę służby zdrowia, budowę autostrad oraz walkę ze smogiem.

Pamięć bywa krótka - szczególnie w przypadku polityków Platformy Obywatelskiej. Dlatego internauci masowo przypominają poseł Leszczynie, na jakie oceny zasługują poprzednicy PiS. Właśnie dlatego w 2015 roku Polacy powiedzieli "stop" i nie przepuścili Platformy Obywatelskiej "do następnej klasy".

Ale to nie koniec. W komentarzach pojawiło się nawet "świadectwo" wystawione poseł Leszczynie. Oj, nie ma się czym pochwalić!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl