Słoń na ulicach Poznania. WIDEO

Do niecodziennego zdarzenia doszło na ulicach Poznania w dzielnicy Wilda - w centralnej części miasta. Ulicami spacerował sobie słoń. Zwierzę uchwyciła jedna z kamer miejskiego monitoringu.

screen facebook.com
Do niecodziennego zdarzenia doszło na ulicach Poznania w dzielnicy Wilda - w centralnej części miasta. Ulicami spacerował sobie słoń. Zwierzę uchwyciła jedna z kamer miejskiego monitoringu. Nagranie pojawiło się na profilu epoznan.pl na Facebooku.

Wideo ze słoniem w roli głównej robi furorę w sieci. Opublikowano je we wtorek o godzinie 8:00. Wyświetlono je ponad 430 tys. razy.
 
Administratorzy profilu pytają, czy ktoś jeszcze widział słonia w Poznaniu i może potwierdzić fakt zarejestrowany przez kamerę.

Internauci typują, że słoń na ulicach miasta może być elementem jakiejś nowej kampanii. Rzecznik prezydenta miasta nabiera jednak wody w usta.
 

Jeżeli pojawiają się informacja, że słoń był widziany, to warto poszukać jego śladów i poczekać na rozwój sytuacji. Jeżeli pojawia się taki filmik w internecie, to znaczy, ze coś jest na rzeczy

– powiedziała rzecznika prasowa prezydenta i urzędu miasta, Hanna Surma w rozmowie z Radiem ZET.

Zobacz wideo:

 

 Źródło: radiozet.pl,niezalezna.pl,facebook.com

#Poznań #słoń #spacer #kampania #wideo

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo