Hadacz to potrafi zaskoczyć. Takie rzeczy wygadywał na PO na „marszu wolności”. WIDEO

  

Andrzej Hadacz, prowokator spod krzyża na Krakowskim Przedmieściu, jeden z „bohaterów” spotu Platformy Obywatelskiej, który w ostatnich wyborach prezydenckich poparł Bronisława Komorowskiego, pojawił się na „marszu wolności”. Uczestnik marszów KOD, który okazał się tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie „Matka”, tym razem wystąpił przeciwko... PO. – Platforma Obywatelska była grupą przestępczą – oznajmił w wywiadzie udzielonym portalowi wRealu24.pl.

- Ja bym nie chciał, żeby mnie kojarzono, że ja idę w tym marszu. Idę, bo chciałem zobaczyć, jak dużo ludzi chce się dorwać do koryta, to się w pale nie mieści. Oni w ten sposób chcą dorwać się do koryta – powiedział o uczestnikach „marszu wolności”.

Tu występują dwa standardy. Jak PiS przychodził pod Pałac Prezydencki, to policja ich pałowała, przewracała ludzi modlących się. Teraz policja nie jest wcale tak agresywna za rządu PiS-u. Dzisiaj tego nie ma za czasów PiS-u. To jest fenomen PiS-u

– ocenił Hadacz.

Zaapelował także o rozliczenie... rządów Platformy Obywatelskiej.

Mamy coraz więcej faktów, że PO była grupą przestępczą. Wcześniej ja o tym nie wiedziałem. Jeśli jest to prawda, to jestem jak najbardziej za tym, aby ukarać wszystkich tych, szczególnie tych, którzy Warszawę reprywatyzowali. To jest rzecz skandaliczna.

- powiedział Hadacz.

- Jestem neutralny i zawiodłem się na Platformie Obywatelskiej – stwierdził prowokator.

Na koniec wypowiedzi Andrzej Hadacz dementował informacje, że był tajnym współpracownikiem SB.

Zobacz wywiad z Andrzejem Hadaczem:
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wRealu24.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Trump chwali sukcesy USA. "Boom gospodarczy, jakiego świat wcześniej nie widział"

Donald Trump / Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

  

Prezydent USA Donald Trump wykorzystał rozpoczęcie dorocznego Światowego Forum Gospodarczego w Davos na wychwalanie sukcesów gospodarczych swego kraju.

Trump, który uczestniczy po raz drugi w spotkaniu przywódców politycznych i biznesowych w Davos w Szwajcarii, oznajmił, że ostatnie porozumienia handlowe z Chinami i Meksykiem są wzorcowe dla XXI wieku.

- Czas na sceptycyzm zakończył się

 - powiedział amerykański prezydent i podziękował biznesmenom za powrót inwestycji i zakładów przemysłowych do USA.

Trump przypomniał zebranym, co mówił w Davos przed dwoma laty, na początku swojej prezydentury. "Powiedziałem wam, że zapoczątkowaliśmy wielki powrót Ameryki.

- Dziś z dumą ogłaszam, że Stany Zjednoczone przeżywają boom gospodarczy, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział

- oświadczył

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts