Cejrowski i Rachoń o ubekach. "Tego w telewizji nie było"

Znany podróżnik Wojciech Cejrowski i dziennikarz Michał Rachoń porozmawiali na tzw "offie" o funkcjonariuszu PRL-owskich służ, których - pomimo prawomocnego wyroku - nie trafił do więzienia.

screen You Tube
Znany podróżnik Wojciech Cejrowski i dziennikarz Michał Rachoń porozmawiali na tzw "offie" o funkcjonariuszu PRL-owskich służ, których - pomimo prawomocnego wyroku - nie trafił do więzienia. Ten fragment rozmowy nie został - jak przyznaje sam gospodarz - opublikowany audycji "Minęła 20".

Rozmowy Michała Rachonia z Wojciechem Cejrowskim podczas "Minęła 20" cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Obaj bez owijania w bawełnę rozmawiają o poważnych sprawach - nie tylko dotyczących polskiej polityki.4

„Tuska trzeba przymknąć jak zwykłego kryminalistę” - stwierdził Wojciech Cejrowski, który będąc dzisiaj gościem „Minęła20” jednoznacznie przedstawił jak wyobrażałby sobie przyszłość Donalda Tuska i co powinno go spotkać. „Złapać dziada za ryżą czuprynę, wsadzić do aresztu, żeby nie mataczył” - powiedział - pisaliśmy przed dwoma tygodniami.

CZYTAJ WIĘCEJ: Na ostro! Co zrobić z Tuskiem? „Złapać dziada za ryżą czuprynę, wsadzić do aresztu”. WIDEO

Dzisiaj na facebookowym profilu Michała Rachonia pojawił się taki wpis:

"Aleksander Lichocki, wieloletni funkcjonariusz komunistycznej bezpieki wojskowej, w roku 2016 ostatecznie uznany został za winnego płatnej protekcji w procesie znanym jako "Afera Marszałkowa". W procesie tym świadkami byli między innymi prezydent Bronisław Komorowski, szef sejmowej komisji do spraw służb specjalnych Paweł Graś oraz szef ABW Krzysztof Bondaryk. Pomimo prawomocnego wyroku i kary 4 lat bezwzględnego więzienia Sąd Najwyższy zgodził się na zawieszenie wykonania kary do momentu rozpatrzenia kasacji. Lichocki przebywa więc na wolności. Zanim rozpoczął się zeszłotygodniowy program #Minęła20 z Wojciech Cejrowski na face book porozmawialiśmy sobie o tym na offie. Tego w telewizji nie było".


Natomiast Wojciech Cejrowski napisał:

Zanim z Panem Rachoniem wejdziemy na antenę, zawsze są pomiędzy nami jakieś pogaduszki. Kamery się ustawiają, mikrofony regulują, a my w tym czasie gadamy prywatnie poza anteną. Niektóre z tych rozmów bywają interesujące, a poza tym TEGO NIE BYŁO W TELEWIZJI...


OBEJRZYJ ROZMOWĘ, KTÓREJ NIE BYŁO W TELEWIZJI

 

Źródło: You Tube,niezalezna.pl,Facebooka

#Wojciech Cejrowski

gb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo