Powiesił się na drzewie. Uratowali go policjanci

  

Dzięki ogromnej przytomności dzielnicowych z Bychawy nie doszło do tragedii. Młody mężczyzna mieszkaniec gm. Zakrzew próbował popełnić samobójstwo. Na okolicznej czereśni powiesił się na samochodowym pasie bezpieczeństwa. Kiedy dotarli do niego funkcjonariusze, był nieprzytomny.

- Mundurowi weszli na drzewo, oswobodzili nieprzytomnego już mężczyznę i pasem przypięli się do niego. Jeszce na drzewie próbowali przywrócić mu funkcje życiowe. Dzięki pomysłowości i zaangażowaniu dzielnicowych 30-latek odzyskał przytomność, zanim został sprowadzony na ziemię – opisuje akcję portal policja.pl.

To matka 30-latka wskazała dzielnicowym drzewo, na którym syn się powiesił.

Mężczyzna dzięki szybkiej akcji ratunkowej odzyskał przytomność. Początkowo, nie wiedział, gdzie się znajduje. Kiedy oprzytomniał i zdał sobie sprawę, że chciał popełnić samobójstwo, szarpał się i próbował spaść z drzewa.

Mężczyzna został bezpiecznie sprowadzony na ziemię. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia przetransportowała go do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: policja.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Były współpracownik Macrona w areszcie

prezydent Francji Emmanuel Macron / kremlin.ru

  

Alexandre Benalla, były bliski współpracownik prezydenta Emmanuela Macrona, został osadzony w tymczasowym areszcie w związku z prowadzonym dochodzeniem ws. stosowania przemocy podczas pierwszomajowej manifestacji w Paryżu w 2018. Informację potwierdzają francuskie źródła sądowe.

Sąd wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu 27-letniego Alexandra Benalli, zatrudnionego do lipca ubiegłego roku w administracji prezydenckiej, w związku z niedotrzymywaniem przez niego warunków nadzoru prokuratorskiego. Wniosek o tymczasowe zatrzymanie złożyli kuratorzy Benalli.

Podczas rozprawy sąd w Paryżu podjął również decyzję o osadzeniu w areszcie innego współpracownika prezydenta Macrona - a prywatnie przyjaciela Benalli - Vincenta Crase. Był on zatrudniony w aparacie ugrupowania „La Republique en marche” - partii Emmanuela Macrona, która aktualnie sprawuje władzę we Francji.

Bezpośrednim powodem decyzji o areszcie tymczasowym było to, że 31 stycznia portal informacyjny Mediapart zamieścił na swych stronach potajemne nagranie kilku rozmów telefonicznych, jakie obaj mężczyźni przeprowadzili w dniu 26 lipca ub.r. Benalla i Crase byli wówczas objęci prokuratorskim zakazem jakichkolwiek kontaktów dwustronnych - przypomina agencja AFP. Cztery dni wcześniej postawiono im zarzuty stosowania przemocy podczas manifestacji w Paryżu.

Agencja AFP przypomina, że od kilku miesięcy afery związane z osobą Alexandra Benalli koncentrują na sobie uwagę mediów we Francji i poważnie nadwerężają pozytywny wizerunek prezydenta Macrona.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl