Tomasz Gollob zostanie prezesem klubu?

Wspólnie z zarządem zdecydowaliśmy, że Tomek przejmie zarządzanie klubem tak szybko, jak tylko będzie mógł.

By Staszek99 - Praca własna, GFDL, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15355486
Wspólnie z zarządem zdecydowaliśmy, że Tomek przejmie zarządzanie klubem tak szybko, jak tylko będzie mógł. Ja natomiast do tego czasu spróbuję doprowadzić do sytuacji, w której klub będzie oddłużony - przyznał po wczorajszym meczu żużlowym ze Stalą Rzeszów właściciel Polonii Bydgoszcz i ojciec sportowca Władysław Gollob.

Informacja o decyzji zarządu i właściciela Polonii, przekazana w trakcie spotkania przez spikera zawodów, została przyjęta ogromnymi brawami przez sześć tysięcy widzów na stadionie w Bydgoszczy. Kibice swoją obecnością na meczu wyrażali wparcie dla mistrza świata, który przed tygodniem doznał poważnego urazu kręgosłupa. Żużlowcy Polonii pokonali Stal Rzeszów 46:44. Gospodarze startowali w plastronach z podobizną mistrza na piersi i napisem "#MistrzJestJeden" na plecach.

Tomasz Gollob leży w szpitalu w Bydgoszczy. Doznał urazów kręgosłupa i płuc. Według lekarzy nie odzyskał czucia w nogach i wiele wskazuje na to, że na tor już nie wróci. Polonia Bydgoszcz zajmuje ostatnie miejsce w tabeli 1. ligi. 

 Źródło: tvn24.pl,PAP,niezalezna.pl

 

#polonia bydgoszcz #Tomasz Gollob

JW
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo