Robert Lewandowski ponownie znalazł się na celowniku Realu Madryt. Jak utrzymują hiszpańskie media Polak będzie jednym z głównych celów transferowych Królewskich w letnim oknie transferowym.

Temat „Lewandowski w Realu” powraca jak bumerang, jednak do tej pory napastnik Bayernu i reprezentacji Polski nie chciał zmieniać klubu. Coraz częściej słychać jednak, że Lewandowski jest gotowy zrobić kolejny krok w piłkarskiej karierze. Snajper chętnie spróbowałby swoich sił w Realu lub Manchesterze United.

Hiszpańskie media informują, że Polaka do przejścia na Santiago Bernabeu namawiali już - przy okazji meczu Ligi Mistrzów - Sergio Ramos i Cristiano Ronaldo. „Powiedzieli Lewandowskiemu, że Real to dla niego idealne miejsce. Z Polakiem rozmawiał także prezes Florentino Perez, pytając o sprawy osobiste, ciążę żony i zdrowie samego piłkarza. Ramos i Ronaldo powiedzieli Lewandowskiemu, że w szatni Realu jest dla niego miejsce” - informuje „AS”.

Bayern Monachium zrobi wszystko, by zatrzymać Lewandowskiego. Giganci z Monachium przedłużyli z nim zresztą kontrakt do 2021 roku, dając mu podwyżkę z 8 do 15 mln euro rocznie.