Czas wyciszenia i namysłu

  

Dobrze, że przed nami święta Wielkiej Nocy – czas wyciszenia i wewnętrznej odnowy. Niektórzy powinni z niego sumiennie skorzystać, powinni przemyśleć sytuację i podjąć rozsądne, często trudne decyzje.

Polska potrzebuje dziś odważnych działań. Patriotów o stalowych charakterach, którzy będą bezkompromisowo budowali siłę i potencjał naszego kraju. Zarówno ten militarny, jak i gospodarczy. Ci, którzy po drodze się nie sprawdzą, powinni zostać zmienieni. Tak jak słabo dysponowanego zawodnika zmienia trener troszczący się o dobro całej drużyny. Tym bardziej gdy sytuacja – używając futbolowego języka – na murawie zaczyna się komplikować. Niezbędna jest więc chłodna analiza, także zaogniającej się sytuacji międzynarodowej. Napięcie między Rosją a Stanami Zjednoczonymi rośnie. Doprawdy jest nad czym pomyśleć.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts