Kondolencje od prezydenta Andrzeja Dudy: Wyrazy współczucia i wsparcia dla Rodzin

Prezydent Andrzej Duda złożył wyrazy współczucia rodzinom osób, które zginęły dziś pod gruzami kamienicy w Świebodzicach. W tragedii śmierć poniosło co najmniej 5 osób.

twitter.com/printscreen
Prezydent Andrzej Duda złożył wyrazy współczucia rodzinom osób, które zginęły dziś pod gruzami kamienicy w Świebodzicach. W tragedii śmierć poniosło co najmniej 5 osób. Akcja ratunkowa nadal trwa.

Tragedia w Świebodzicach. Wyrazy współczucia i wsparcia dla Rodzin. Podziękowania dla służb ratunkowych za profesjonalizm. Jesteśmy z Wami. - napisał prezydent Duda na twitterze.W Świebodzicach w województwie dolnośląskim zawaliła się dziś dwupiętrowa kamienica. Do zdarzenia doszło około godz. 9. Nieoficjalnie - przyczyną tragedii był wybuch gazu. Pięć osób nie żyje, cztery udało się uratować, wciąż trwają poszukiwania jednej osoby. W gruzach legła niemalże cała kamienica przy ul. Krasickiego.

Na miejsce tragedii pojedzie dziś premier Beata Szydło z szefem MSWiA Mariuszem Błaszczakiem.

- Będziemy w sztabie kryzysowym, pani premier chce się spotkać z osobami, które prowadzą akcję ratunkową (...) chce osobiście także koordynować działania w ramach tej akcji - powiedział rzecznik rządu Rafał Bochenek.

 

Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

#Prezydent #Andrzej Duda #Świebodzice #kondolencje

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo