Jak już zapowiadaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl manifestacja poparcia dla działań rządu Prawa i Sprawiedliwości odbędzie się przed gmachem Sejmu przy ul. Wiejskiej w godz. 14:00-17:00. Jak mówią organizatorzy, jest to odpowiedź na wniosek o wotum nieufności dla rządu, szczególnie teraz, gdy ma być przeprowadzana największa w tej kadencji reforma – reforma sądownictwa

W czwartek Polacy z całego kraju – od Wejherowa przez Poznań po Kraków – spotkają się w Warszawie na wielkiej manifestacji poparcia dla działań rządu Prawa i Sprawiedliwości.

- Atakowany przez opozycję i inne środowiska potrzebuje wsparcia swojego elektoratu i my tego wsparcia chcemy mu udzielić – mówi Violetta Sasiak z Klubu „Gazety Polskiej” w Wejherowie.

CZYTAJ WIĘCEJ:Polacy murem za rządem. Wielka mobilizacja – przyjdź o godz. 14 przed Sejm  

-  W czwartek między godz. 14:00 a 17:00 gromadzimy się przed Sejmem, ponieważ chcemy dać świadectwo, że istnieje duża zdeterminowana grupa ludzi, która popiera reformy tego rządu. Jesteśmy z rządem Beaty Szydło i nie pozwolimy KOD-ziarzom go obalić. Zwracamy się do całej tej ekipy, tzw. KOD‑u, ze Stefanem Niesiołowskim i Lechem Wałęsą na czele, z jasnym przekazem: „O końcu tego rządu możecie sobie jedynie pomarzyć – ten rząd nie będzie wyskakiwał przez okna, ponieważ wielu ludzi z całej Polski go popiera, ponieważ my na to nie pozwolimy”. - mówi Adam Borowski, opozycjonista w czasach PRL, szefe warszawskiego Klubu „Gazety Polskiej”.

CZYTAJ WIĘCEJ: „O końcu tego rządu możecie sobie jedynie pomarzyć”. Legendarny opozycjonista o szczegółach manifestacji przed Sejmem

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO (start ok godz. 14:00):