Zbyt krótka pamięć

  

Wiele osób w naszym kraju cierpi na przypadłość krótkiej pamięci. Nie pamięta, że tak usilnie lansowane dziś niektóre autorytety krytykujące rząd, w latach 90. brały udział w bandyckiej wyprzedaży narodowego majątku. Przykładem „pierwszy polski Europejczyk” Janusz Lewandowski. Ten polityk PO blisko ćwierć wieku temu jako minister przekształceń własnościowych w skandaliczny sposób prywatyzował polskie przedsiębiorstwa. Wyprzedawał je za bezcen, bez analiz i jakiegokolwiek sensu, o interesie Polski nie wspominając. Przez lata ciążyły na nim zarzuty związane z nieprawidłowościami przy prywatyzacji dwóch krakowskich spółek; dopiero w 2009 r. oczyścił go z nich sąd. Dziś niektóre media starają się jednak o tym nie pamiętać i robią z „wielkiego prywatyzatora III RP” autorytet, który może sobie swobodnie krytykować sytuację w kraju.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl