Wpadka z dziećmi eksperta BBC to HIT sieci. Poznaj kulisy nagrania. WIDEO

  

W błyskawicznym tempie w sieci rozeszło się nagranie, na którym ekspert BBC Robert Kelly komentuje międzynarodowe wydarzenia. W trakcie wejścia na żywo – Kelly łączył się na żywo ze swojego domu – do gabinetu tanecznym krokiem weszła jego córka, później na chodziku wjechał synek. Wideo zostało wyświetlone 86 mln razy – tylko na Facebook-u. Rodzina w rozmowie z „Wall Street Journal” opowiedziała jak doszło do całego zdarzenia, oraz m. in dlaczego ojciec nie zareagował, w momencie wejścia dzieci do pokoju.
 
Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu Robert Kelly na antenie BBC ze swojego domu na żywo komentował odsunięcie od władzy prezydent Korei Południowej. W pewnym momencie do pokoju weszła jego córka, następnie syn. Sytuację próbowała ratować żona Kelly’ego, która w wślizgnęła się do gabinetu, zabierając z niego dzieci. Na Youtube film wyświetlono niemal 18 mln razy.

Rodzina postanowiła opowiedzieć o kulisach całego zdarzenia.

To komedia pomyłek. Córka była w wyjątkowo psotnym nastroju, ponieważ tego samego dnia miała szkolną imprezę. Jak tylko otworzyła drzwi, widziałem jej obraz na moim ekranie, dzięki kamerze


– opisywał profesor Kelly.

Stwierdził, że stracił wtedy nadzieję, na uratowanie swojego wizerunku. Wtem do pokoju wjechał jego synek.
 

Wtedy już wiedziałem, że wszystko stracone


– dodał.

Jego żona nie upilnowała dzieci, bo sama oglądała wywiad swojego męża w telewizji. Gdy tylko zobaczyła na ekranie telewizora swoje pociechy, zorientowała się o wpadce. Sam wywiad - zgodnie z praktyką - wyświetlany był z nieznacznym opóźnieniem.
 

Zwykle mąż zamyka drzwi, a dzieci nie mogąc ich otworzyć, wracają do mnie. Tym razem jednak zapomniał o zamku


– powiedziała Kim Jung-A.

Robert Kelly wytłumaczył też, z jakich powodów nie pomógł swojej żonie. Do wywiadu poprzez Skype założył tylko marynarkę i krawat. Od pasa w dół miał luźne domowe spodnie.
 

Moja żona świetnie się spisała. Opanowała nagłą sytuację w najlepszy możliwy sposób


– stwierdził Kelly.

Jak sam ocenia tę sytuację profesor?

Jeśli obejrzycie dokładnie tamto nagranie, widać na nim, że mam spore problemy z powstrzymaniem śmiechu. To małe dzieci i tak już po prostu bywa. Tak, byłem przerażony, ale też chcę, żeby moje dzieci czuły się komfortowo, kiedy do mnie przychodzą. Swoim drobnym błędem zamieniłem moją rodzinę w gwiazdy YouTube. To było przezabawne

– podsumował.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wprost.pl,wsj.com,niezalezna.pl,facebook.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Historycznie wysoka ściągalność podatku VAT! Ponad dwukrotny spadek luki od 2013 roku

/ zdjęcie ilustracyjne / pixabay/@Alexsander-777

  

Według wstępnych szacunków luka VAT w 2019 r. spadnie do 12,1 proc. - podało dziś Ministerstwo Finansów. Dodano, że żaden inny europejski kraj nie zanotował tak szybkiego jej spadku.

"Według wstępnych szacunków #MF #lukaVAT w 2019 r. spadnie do poziomu 12,1 proc. W 2013 r. wynosiła aż 25,7 proc. Żaden inny europejski kraj nie zanotował tak szybkiego spadku luki w #VAT" - podało na Twitterze Ministerstwo Finansów.

Resort finansów podał także poziomy luki VAT w ciągu ostatnich ośmiu lat: w 2012 r. wynosiła ona 25,6 proc., w 2013 r. zwiększyła się do 25,7 proc., w 2014 r. osiągnęła poziom 24,1 proc., w 2015 r. - 24,2 proc., w 2016 r. - 20,6 proc., w 2017 r. spadła do 15,4 proc., w 2018 r. wyniosła 12,5 proc, a w 2019 według wstępnych szacunków wyniosła 12,1 proc.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl, Twitter

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts