Amerykańskie polityczno-medialne piekiełko

  

Media głównego nurtu w USA prześcigają się w prezentowaniu nowych faktów, przecieków i faktoidów, by ukazać nową administrację w złym świetle. Kolejne osoby z otoczenia Donalda Trumpa oskarżane są o kontakty z Rosjanami.

CNN umieszcza w serwisach film zrobiony przez okno Białego Domu. Widać na nim zdenerwowanego Stephena Bannona, głównego stratega Trumpa, eksperci wnoszą z tego o kłótniach między nim a prezydentem. Celem przeciwników Trumpa jest wykazanie, że nie daje on sobie rady z rządzeniem. Obóz prezydenta nie pozostaje dłużny. Twierdzi, że po klęsce Demokratów media są dziś główną partią opozycyjną w kraju. Próbują więc na wszelkie sposoby dyskredytować prezydenta i jego współpracowników, co po bardzo dobrze przyjętym orędziu Trumpa czynią ze zdwojoną siłą. Sam prezydent oskarża poprzednika o założenie mu podsłuchu w trakcie kampanii. Również szef senackiej komisji sprawiedliwości, republikanin Chuck Grassley, sugeruje współpracę FBI w czasie kampanii z byłym agentem angielskiego wywiadu, autorem dossier o rzekomych ekscesach Trumpa w Rosji. Jak długo jeszcze potrwa ta wojna i co przyniesie? 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts