Kolejne ofiary nastoletniego psychopaty z Niemiec?

19-letni Niemiec Marcel Hesse zwabił do siebie swojego 9-letniego sąsiada Jadena i zabił go. Pchnął nożem chłopca 56 razy. Napastnik poszukiwany był przez trzy dni.

twitter.com/Stan_the_Kid
19-letni Niemiec Marcel Hesse zwabił do siebie swojego 9-letniego sąsiada Jadena i zabił go. Pchnął nożem chłopca 56 razy. Napastnik poszukiwany był przez trzy dni. Policja odnalazła kolejne ciała. Trwa badanie czy Hesse jest odpowiedzialny za inne morderstwa.
 
Nastolatek z miejscowości Herne zwabił do siebie małego chłopca i pchnął go nożem. Zrobił zdjęcia, i wysłał do kolegi z prośbą o ich udostępnienie w sieci. "Właśnie zabiłem dzieciaka sąsiadów, nie czuję się źle" - napisał do swojego znajomego, prosząc, by ten umieścił zdjęcia na portalu 4chan.

Internauci powiadomili o tym policję.

Funkcjonariusze poszukiwali mordercy przez trzy dni. W momencie zatrzymania 19-latka policję zawiadomiono o płonącym mieszkaniu. Miało się w nim znajdować ciało 22-latka, u którego ukrywał się wcześniej Hesse.Według France24, morderca miał przyjść do znajomego, zjeść z nim kolację, pograć na komputerze, a następnie dźgnąć go 68 razy, gdy ten zasugerował mu zgłoszenie się na policję – podało tvp.info.

Marcel Hesse w sieci miał chwalić się również torturowaniem i zabiciem kobiety. Przypisuje mu się również inny wpis, dotyczący zabójstwa pięciu osób.

Nastolatek w przeszłości próbował dostać się do Bundeswehry, ale został odrzucony z powodu problemów psychicznych. Siostra Hesse miała mówić jego sąsiadom, że jej brat jest "absolutnym psycholem"” – pisze rmf24.pl.

 

Źródło: twitter.com,tvp.info,rmf24.pl,niezalezna.pl

#Niemiec #morderca #Marcel Hesse #poszukiwanie #19-latek

mg
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo