Tego nie pokazują mainstreamowe media. Agresywny muzułmanin zwyzywał na ulicy Polaka. WIDEO hitem sieci

  

W piątek w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak muzułmanin słownie wyżywa się na Polaku. Całe zajście miało miejsce w Wlk. Brytanii. Do tego agresywny mężczyzna chciał napluć na kobietę, która nagrywała całe zajście. Wytrącił jej z rąk telefon, którym rejestrowała zdarzenie. „Wyobraźcie sobie, że biały człowiek zrobiłby to muzułmaninowi. To byłby news na miarę krajowych wiadomości” – napisał Tommy Robinson w opisie filmu dodając, że póki co sytuacja została przemilczana przez główne media. Sprawą nie zajęła się również policja.

Tymczasem nagranie błyskawicznie stało się hitem sieci. Na Twitterze podano je dalej ponad 18 tys. razy. Na Facebooku film obejrzano ponad milion razy. Na wideo widzimy muzułmanina, który obraża Polaka. Nazywa go „wielką świnią”, „suki…nem”.
 
Robinson dochodzi do wniosku, że gdyby napastnik zamienił się miejscami z ofiarą – to wideo na pewno trafiłoby do głównych krajowych wiadomości. Gdyby to Polak wyzywał muzułmanina, sprawa byłaby zapewne we wszystkich czołowych mediach.

W internecie zawrzało. Właśnie ze względu na to, że media „głównego nurtu” w ogóle nie podjęły tematu.

Londyńska policja stwierdziła, że czeka, aż na jaw wyjdą kolejne informacje dotyczące zdarzenia. Dodano, że minimalnym wymogiem do zgłoszenia incydentu jako przestępstwo jest poznanie lokalizacji, gdzie doszło do sprzeczki. Jednak na nagraniu wyraźnie widać tablice rejestracyjne czerwonego volkswagena golfa, jak i zaparkowanej taksówki.

Jak czytamy na breitbart.com film ma pokazywać następstwa kolizji drogowej. Znamienne jest jednak to, co człowiek w tradycyjnym muzułmańskim stroju mówi do Polaka.

„Ku..a to twoja matka, jesteś sukin…em. (…) Popatrz na siebie, jesz wieprzowinę i sam kur.. wyglądasz jak świnia. Ty piepr...a świnio, pieprz..a cip...

– mówi muzułmanin. Co ciekawe słowo „kur..a” wymawia po polsku.
 
Ja kur.. żyję w tym kraju ty fiu… pieprz..y - dodaje awanturujący się mężczyzna.

To rasizm

– odpowiada mu Polak.

Nazwałem cię bękartem wieprzowiny, a nie białym bękartem – wykrzykiwał muzułmanin.

„Pier… się głupia suk., czy to twój kraj?

– krzyczy agresywny muzułmanin do jednej z kobiet obserwujących całe zajście.

Przygotowuje się, by opluć kobietę nagrywającą zdarzenie. Wytrąca jej telefon z ręki.

Zobacz wideo:18 tys retweetów, milliony obejrzeń na Facebooku, to są media  - podsumowuje internauta, który rozpowszechnił nagranie w mediach społecznościowych.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,breitbart.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Horała krótko podsumował rządy PO-PSL. "Dominowała ideologia, że pierwszy milion trzeba ukraść"

Marcin Horała (w środku) / Filip Blażejowski/Gazeta Polska

  

Komisja śledcza badająca nieprawidłowości związane z podatkiem VAT za czasów rządów PO-PSL miała wiele pracy. Czas na pierwsze podsumowania, o które dziś pokusił się przewodniczący komisji Marcin Horała. W "Gościu Wiadomości" wyjaśnił, jaka ideologia dominowała w latach 2007-2015. Padły mocne stwierdzenia.

Komisja śledcza ds. VAT została powołana na początku lipca 2018 roku. Miała zbadać i ocenić prawidłowość działań rządów PO-PSL związanych z zapewnieniem dochodów z VAT i akcyzy oraz ewentualne zaniedbania w tym zakresie. Bada okres od grudnia 2007 roku do listopada 2015 roku.  Zgodnie z uchwałą Sejmu powołującą komisję jej prace mają odnosić się w szczególności do działań, zaniedbań i zaniechań m.in. członków rządu, "w szczególności ministra właściwego do spraw budżetu, finansów publicznych i instytucji finansowych, i podległych im funkcjonariuszy publicznych".

Prace komisji dobiegają już końca. W związku z tym można pokusić się o pierwsze podsumowania.

„Za rządów PO-PSL luka VAT wzrosła kilkukrotnie. W przeliczeniu na złotówki doszło do 50-60 mld złotych rocznie, z 7,8% do 25-27%. Prawie czterokrotny wzrost”

– mówił w „Gościu Wiadomości” w TVP Info przewodniczący sejmowej komisji śledczej ds. VAT Marcin Horała z PiS.

Horała nie miał wątpliwości, jak wyglądały rządy w Polsce w latach 2007-2015.

„Dominowała ideologia, że pierwszy milion trzeba ukraść, a rządy PO zapomniały, że ktoś, kto ukradnie pierwszy milion i ujdzie mu to płazem, to będzie kradł i drugi, i piąty, i dziesiąty. Donald Tusk do tej pory nie widzi problemu”

– skwitował.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl