Tego nie pokazują mainstreamowe media. Agresywny muzułmanin zwyzywał na ulicy Polaka. WIDEO hitem sieci

W piątek w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak muzułmanin słownie wyżywa się na Polaku. Całe zajście miało miejsce w Wlk. Brytanii.

twitter.com/TRobinsonNewEra
W piątek w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak muzułmanin słownie wyżywa się na Polaku. Całe zajście miało miejsce w Wlk. Brytanii. Do tego agresywny mężczyzna chciał napluć na kobietę, która nagrywała całe zajście. Wytrącił jej z rąk telefon, którym rejestrowała zdarzenie. „Wyobraźcie sobie, że biały człowiek zrobiłby to muzułmaninowi. To byłby news na miarę krajowych wiadomości” – napisał Tommy Robinson w opisie filmu dodając, że póki co sytuacja została przemilczana przez główne media. Sprawą nie zajęła się również policja.

Tymczasem nagranie błyskawicznie stało się hitem sieci. Na Twitterze podano je dalej ponad 18 tys. razy. Na Facebooku film obejrzano ponad milion razy. Na wideo widzimy muzułmanina, który obraża Polaka. Nazywa go „wielką świnią”, „suki…nem”.
 
Robinson dochodzi do wniosku, że gdyby napastnik zamienił się miejscami z ofiarą – to wideo na pewno trafiłoby do głównych krajowych wiadomości. Gdyby to Polak wyzywał muzułmanina, sprawa byłaby zapewne we wszystkich czołowych mediach.

W internecie zawrzało. Właśnie ze względu na to, że media „głównego nurtu” w ogóle nie podjęły tematu.

Londyńska policja stwierdziła, że czeka, aż na jaw wyjdą kolejne informacje dotyczące zdarzenia. Dodano, że minimalnym wymogiem do zgłoszenia incydentu jako przestępstwo jest poznanie lokalizacji, gdzie doszło do sprzeczki. Jednak na nagraniu wyraźnie widać tablice rejestracyjne czerwonego volkswagena golfa, jak i zaparkowanej taksówki.

Jak czytamy na breitbart.com film ma pokazywać następstwa kolizji drogowej. Znamienne jest jednak to, co człowiek w tradycyjnym muzułmańskim stroju mówi do Polaka.

„Ku..a to twoja matka, jesteś sukin…em. (…) Popatrz na siebie, jesz wieprzowinę i sam kur.. wyglądasz jak świnia. Ty piepr...a świnio, pieprz..a cip...

– mówi muzułmanin. Co ciekawe słowo „kur..a” wymawia po polsku.
 
Ja kur.. żyję w tym kraju ty fiu… pieprz..y - dodaje awanturujący się mężczyzna.

To rasizm

– odpowiada mu Polak.

Nazwałem cię bękartem wieprzowiny, a nie białym bękartem – wykrzykiwał muzułmanin.

„Pier… się głupia suk., czy to twój kraj?

– krzyczy agresywny muzułmanin do jednej z kobiet obserwujących całe zajście.

Przygotowuje się, by opluć kobietę nagrywającą zdarzenie. Wytrąca jej telefon z ręki.

Zobacz wideo:18 tys retweetów, milliony obejrzeń na Facebooku, to są media  - podsumowuje internauta, który rozpowszechnił nagranie w mediach społecznościowych.

 

Źródło: niezalezna.pl,breitbart.com

#muzułmanin #Polak #Anglia #Wielka Brytania #atak

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo