Debata Gazety Polskiej o portach lotniczych - TRANSMISJA

  

W czwartek, 23 lutego o 10:00 zapraszamy na transmisję na żywo z debaty Gazety Polskiej pt. „Wzrost znaczenia portów lotniczych w kontekście rozwoju regionów”. Konferencja będzie miała miejsce w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie.

Obecna sytuacja gospodarcza oraz analiza ekspertów wskazuje, że rozwój regionów w Polsce ma istotne znaczenie dla rozwoju całej gospodarki. Lotniska mają wielkie znaczenie z punktu widzenia zwiększania atrakcyjności regionów dla inwestorów. W związku z tym Gazeta Polska postanowiła zorganizować debatę publiczną na temat postrzegania lotnisk z punktu widzenia istotności w ramach infrastruktury strategicznej państwa i ich wpływu na rozwój regionów.

Zaproszeni eksperci przybliżą obecną sytuację polskich lotnisk oraz będą dyskutować nad wyzwaniami jakie czekają tę branżę w przyszłości.
 
W debacie udział wezmą:
- Jerzy Szmit, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa,
- Piotr Samson, prezes zarządu Urzędu Lotnictwa Cywilnego,
- Janusz Niedziela, prezes zarządu Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej,
- Mariusz Wiatrowski, wiceprezes zarządu Związku Regionalnych Portów Lotniczych, prezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica.
 
Start w czwartek o 10:00:
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska

Tagi

Wczytuję komentarze...

Punkt widzenia zależy od... Korwin-Mikke przerywa milczenie: „Ja nie spałem!”

Janusz Korwin-Mikke / Fotomag/Gazeta Polska

  

Pierwsze godziny IX kadencji Sejmu RP. W sieci pojawia się zdjęcie opublikowane przez Dariusza Jońskiego. Na nim Janusz Korwin-Mikke w dość nie typowej pozycji. „W Parlamencie Europejskim też spał” – piszą internauci. Poseł Konfederacji odpowiada: „Ja nie spałem! Ja myślałem! Zawsze lepiej mi się słuchało z zamkniętymi oczami” – przekonuje Korwin-Mikke w rozmowie z „Super Expressem”.

We wtorek odbyło się inauguracyjne posiedzenie Sejmu IX kadencji. Posłowie po wysłuchaniu orędzia prezydenta Andrzeja Dudy złożyli ślubowanie.

Dariusz Joński opublikował zdjęcie Janusza Korwin-Mikkego.

"Zasłuchany Janusz Korwin-Mikke podczas wystąpienia Roberta Winnickiego z Konfederacji"

– pisze Joński.

Korwin-Mikke swoje zachowanie tłumaczył w rozmowie z "SE"

"Ja nie spałem! Ja myślałem! Zawsze lepiej mi się słuchało z zamkniętymi oczami" – mówi. – Wrzeszczałem na sali chyba z pięć razy jak przemawiał premier Morawiecki, cały czas brałem żywy udział – tłumaczy Korwin-Mikke.

Pojawiły się też drwiny z posła Konfederacji.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, se.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl