Debata Gazety Polskiej o portach lotniczych - TRANSMISJA

  

W czwartek, 23 lutego o 10:00 zapraszamy na transmisję na żywo z debaty Gazety Polskiej pt. „Wzrost znaczenia portów lotniczych w kontekście rozwoju regionów”. Konferencja będzie miała miejsce w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie.

Obecna sytuacja gospodarcza oraz analiza ekspertów wskazuje, że rozwój regionów w Polsce ma istotne znaczenie dla rozwoju całej gospodarki. Lotniska mają wielkie znaczenie z punktu widzenia zwiększania atrakcyjności regionów dla inwestorów. W związku z tym Gazeta Polska postanowiła zorganizować debatę publiczną na temat postrzegania lotnisk z punktu widzenia istotności w ramach infrastruktury strategicznej państwa i ich wpływu na rozwój regionów.

Zaproszeni eksperci przybliżą obecną sytuację polskich lotnisk oraz będą dyskutować nad wyzwaniami jakie czekają tę branżę w przyszłości.
 
W debacie udział wezmą:
- Jerzy Szmit, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa,
- Piotr Samson, prezes zarządu Urzędu Lotnictwa Cywilnego,
- Janusz Niedziela, prezes zarządu Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej,
- Mariusz Wiatrowski, wiceprezes zarządu Związku Regionalnych Portów Lotniczych, prezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica.
 
Start w czwartek o 10:00:
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zbierał podpisy pod kandydaturą Andrzeja Dudy. Został pobity i zabrano mu teczkę

zdjęcie ilustracyjne, / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

W sobotę doszło do ataku na wolontariusza, który w Miastku (Pomorskie) zbierał podpisy pod kandydaturą prezydenta Andrzeja Dudy - poinformowali lokalni działacze PiS. Mężczyzna miał zostać uderzony w brzuch, wyrwano mu też teczkę z podpisami poparcia. "Apelujemy i prosimy o zaprzestanie jakichkolwiek aktów przemocy. Nie ma zgody na hejt, który rodzi się w przemoc" - napisali działacze w oświadczeniu.

Informację o zdarzeniu zamieściła na Twitterze Anna Gańska-Lipińska.

"W Miastku pobito wolontariusza (Prawa i Sprawiedliwości), który zbierał podpisy osób popierających kandydaturę Prezydenta (Andrzeja Dudy)"

- napisała.

Opublikowała też oświadczenie lokalnych członków komitetu PiS w Miastku w tej sprawie. Wynika z niego, że do incydentu doszło w sobotę w godzinach wieczornych.

"Jeden z członków komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Miastku, Pan Mariusz Tandecki został uderzony w brzuch. Wyrwano mu także teczkę zawierającą podpisy poparcia ww. kandydata"

- czytamy w oświadczeniu.

Działacze PiS potępili też "wszelkiego rodzaju ataki agresji słownej, a przede wszystkim fizycznej".

"Sytuacja, która wczoraj miała miejsce, budzi w nas duży niepokój. Za słowami Szefowej Sztabu Andrzeja Dudy, Pani mecenas Jolanty Turczynowicz-Kieryłło, apelujemy i prosimy o zaprzestanie jakichkolwiek aktów przemocy. Nie ma zgody na hejt, który rodzi się w przemoc"

- podkreślili działacze PiS z Miastka.

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja, ewentualna ich druga tura - 24 maja. Na zebranie wymaganej liczby 100 tysięcy podpisów poparcia komitety wyborcze mają czas do 26 marca. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts