Wielodzietne rodziny oszczędzają na polskich stacjach

  

Ponad 1 mln zł zaoszczędziły wielodzietne rodziny korzystające z Karty Dużej Rodziny (KDR) na stacjach paliw sieci Lotos. Jest to pierwsza sieć stacji paliw, która przystąpiła do programu.

Jej oferta to przede wszystkim tańsze paliwa oraz promocje dotyczące gastronomii i myjni samochodowych – podała Grupa Lotos.

Współpraca firmy z Ministerstwem Rodziny Pracy i Pomocy Społecznej ma wymierne korzyści nie tylko dla polskich rodzin. 550 tys. transakcji z użyciem KDR na stacjach sieci (od grudnia 2014 r.) przekłada się wprost na zwiększenie liczby klientów, a co za tym idzie wpływa na zwiększenie wartości każdej transakcji oraz większe zyski ze sprzedaży paliw i usług gastronomicznych.

Od drugiej połowy 2016 r. widać także pierwsze efekty działania Programu Rodzina 500+, który spowodował zwiększenie liczby transakcji o kilkanaście procent oraz zwiększenie wartości każdej transakcji o prawie 10 proc. wśród rodzin wielodzietnych.

KDR to pierwszy w Polsce ogólnopolski projekt wspierający duże rodziny. Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji każda rodzina, z co najmniej trójką dzieci, może korzystać ze zniżek i ulg przygotowanych specjalnie dla nich.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Nowe zasady obecności w sklepach. Klienci będą musieli zakładać rękawiczki!

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Przed sklepami, do których będzie mogło wejść maksymalnie tylu klientów, ile wynosi trzykrotność miejsc kasowych, pojawią się wkrótce jednorazowe rękawiczki. Klienci będą mieli obowiązek zakładania rękawiczek przed wejściem do sklepu.

Nowe przepisy w dużej mierze dotyczą m.in. sklepów. Wprowadzono limit osób przebywających w sklepie - maksymalnie 3 osoby na jedną kasę. Przykładowo, jeżeli jest 5 kas, to może przebywać w sklepie 15 osób. W pocztach limit ograniczono do 2 osób na jedno okienko. Na bazarach, na targowiskach - 3 osoby do jednego straganu. 

[polecam:https://niezalezna.pl/319960-premier-mateusz-morawiecki-oglosil-nowe-restrykcje-ograniczenia-w-sklepach]

Nowością będzie też obowiązek zakładania rękawiczek jednorazowych przed wejściem do sklepów. To właśnie sklepy będą miały obowiązek przygotowania rękawiczek dla klientów przed wejściem. 

- Sklepy wielkopowierzchniowe będą miały obowiązek stosowania jednorazowych rękawiczek. Wiem, że uruchamiana jest produkcja krajowa dotycząca środków ochrony osobistej. Tym lepiej, jeśli klient będzie mógł mieć ze sobą rękawiczki. Wiemy, że przez dotyk, palce, te wirusy gdzieś tam zostają. Dlatego rękawiczki są szczególnie zalecane przez epidemiologów

- powiedział.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts