Kropka nad WSI

Gwiazdą poniedziałkowego wydania flagowego programu propagandowego „zaprzyjaźnionej” telewizji był były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego gen. Piotr Pytel.

Gwiazdą poniedziałkowego wydania flagowego programu propagandowego „zaprzyjaźnionej” telewizji był były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego gen. Piotr Pytel. Z prowadzącą i widzami dzielił się przemyśleniami na tematy rozmaite według zasady „minimum faktów, maksimum pomówień”.

Warto przypomnieć, że Pytel już w latach 90. nie umiał się wytłumaczyć z kontaktów z Rosjanami, za co miał zostać wydalony z UOP‑u. Do pracy w służbach powrócił za rządów Donalda Tuska i „wsławił się” błazeńskimi fotkami w czapeczce matrosa z krążownika „Aurora” oraz nawiązaniem „współpracy” z rosyjską FSB, co dało Rosjanom możliwość nieograniczonej infiltracji naszego kontrwywiadu wojskowego. Za to ostatnie usłyszał prokuratorskie zarzuty. O tych wszystkich faktach redakcja TVN‑u z pewnością dobrze wie. Jak również o tym, że jaki „ekspert”, taka wiarygodność stacji.

 

Źródło:

#Piotr Pytel #SKW #Służba Kontrwywiadu Wojskowego #FSB #Rosja #MON #Antoni Macierewicz #dezinformacja #media #TVN24 #Monika Olejnik

Adrian Stankowski
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo