Premier Beata Szydło jest w doskonałej kondycji – dobrze widać to na krótkim nagraniu, które pojawiło się w sieci. Pokazano na nim szefową rządu, która odwiedza w szpitalu rannego w wypadku oficera BOR.

Premier Beata Szydło, która po piątkowym wypadku samochodowym przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, odwiedziła znajdującego się też w tym szpitalu oficera BOR. Nagranie wideo opublikowała kancelaria premiera. Film został opublikowany na profilach kancelarii premiera w serwisach społecznościowych.

Na nagraniu premier idzie szpitalnym korytarzem i odwiedza rannego w wypadku funkcjonariusza BOR, który leży w tym samym szpitalu.


wideo Kancelarii Premiera

Premier od piątku jest pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, dokąd została przetransportowana śmigłowcem po wypadku w Oświęcimiu i badaniach w tamtejszym szpitalu.

Premier pozostanie jeszcze przez najbliższych kilka dni na obserwacji w WIM – poinformował wcześniej we wtorek rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Obrażenia odniesione przez premier Beatę Szydło, w efekcie wypadku komunikacyjnego w dniu 10 lutego 2017 r., nie wymagały podejmowania działań wykraczających poza standardowe procedury, stosowane w przypadku uczestników zdarzeń drogowych. Nie wymagały więc interwencji chirurgicznej, ani żadnych innych zabiegów inwazyjnych 

– powiedział Bochenek, który odczytał oficjalny komunikat zespołu medycznego WIM, opiekującego się premier.