Nienawiść bez granic

  

Po wypadku z udziałem premier Beaty Szydło działacze KOD‑u na portalach społecznościowych nie ukrywali, że życzą śmierci jej oraz innym politykom PiS‑u. Teraz się nie udało, ale może następnym razem.

Politycy opozycji kompromitowali się wpisami na Twitterze, kpiąc z wypadku, budując szydercze porównania do katastrofy w Smoleńsku. To nawet nie poziom magla. Doszło do tego, że politykom opozycji i opozycyjnym propagandystom internauci podsuwali jako wzór wpis Leszka Millera, który niemal natychmiast odniósł się ze współczuciem i życzeniami powrotu do zdrowia dla pani premier. W tej hucpie wzięli także udział ludzie, którzy co najmniej politycznie są współodpowiedzialni za katastrofę smoleńską – jak demaskujący się prostackimi wpisami Radosław Sikorski czy były szef BOR‑u Marian Janicki. Ten ostatni, jako „ekspert”, oskarżył rząd, że „złamano procedury”. Joanna Racewicz, wdowa po oficerze BOR‑u, który zginął w Smoleńsku, zareagowała: „Marian Janicki jest ostatnią osobą, która powinna zabierać głos w sprawie łamania procedur”. Ma rację, ale problem jest szerszy. To nienawiść „elit” III RP. Wyłączająca przyzwoitość, zasady kulturowe, szacunek dla państwa. Nienawiść bez granic!

 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts