„Ja? Jaki prowokator?”. Debata o aferze reprywatyzacyjnej, a tam... Andrzej Hadacz. WIDEO

Sesja Rady Warszawy, a na trybunach kto? Nie kto inny jak Mateusz Kijowski.

vod.gazetapolska.pl
Sesja Rady Warszawy, a na trybunach kto? Nie kto inny jak Mateusz Kijowski. Na holu przed salą obrad przemieszcza się zaś znany zadymiarz, uczestnik haniebnych manifestacji pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu - Andrzej Hadacz. 

Prowokator jest znakomicie znany ze wszystkich zadym wspieranych przez PO. Po tragedii smoleńskiej, w 2010 roku był jednym z prowokatorów na Krakowskim Przedmieściu. Później widziano go w towarzystwie Ryszarda Kalisza i Janusza Palikota. W 2015 roku Hadacz próbował wszcząć awanturę po tym jak Andrzej Duda wychodził z debaty prezydenckiej w telewizji. Ostatnio „Andrzejek” widywany był na marszach KOD. 

Czytaj też: Kto szkoli "Andrzejka" Hadacza? UJAWNIAMY szczegóły spotkania w hotelu Mercure

Nie mogło go zabraknąć i dziś podczas debaty w Radzie Warszawy na temat afery reprywatyzacyjnej.

Jest demokracja. Każdy ma prawo przyjść. Każdy ma prawo do swoich poglądów

- stwierdził Hadacz.

Ja? Jaki prowokator? Czy człowiek, który zmienia poglądy polityczne jest prowokatorem?

- zapytał.

Zobacz WIDEO:Wśród publiczności podczas sesji był też obecny m.in. Mateusz Kijowski.


Fot. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Obecność obu panów podczas posiedzenia Rady skomentował w rozmowie z Telewizją Gazeta Polska VD Cezary Jurkiewicz, przewodniczący Koła Radnych PiS m.st. Warszawy:

[Platformie Obywatelskiej] nie chodzi o kwestie projektu ustawy [metropolitarnej], lecz o kwestię przykrycia afery reprywatyzacyjnej. I dzisiaj znamienne są dwie rzeczy. Znamienna jest obecność wśród publiczności i wśród samych działaczy PO Mateusza Kijowskiego jako lidera KOD-u. I znamienna jest obecność Andrzeja Hadacza w kuluarach. Dwie osoby, obecność których, moim zdaniem, pokazuje, z czym mamy do czynienia. Czyli – z pewną ustawką PR-ową, która ma przykryć to, co jest najważniejszym tematem dzisiejszego dnia – czyli aferę reprywatyzacyjną, brak obecność prezydent Warszawy [Hanny Gronkiewicz-Waltz] na dzisiejszej sesji. Poszła na urlop. Myślę, że nie bierze odpowiedzialności za rzeczywistość.  


Obejrzyj nagranie


 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Andrzej Hadacz #Rada Warszawy

pb,oa
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo