​Zwykła, niezwykła Polka

  

Oczy tych, którym zależy na dobrym obrocie spraw Polski i którzy utożsamiają go z powodzeniem PiS-u skierowane są ku Jarosławowi Kaczyńskiemu, twórcy sukcesu i pomysłodawcy większości reform. Nic dziwnego, kibicujący PiS-owi najchętniej by go dziś ozłocili, nie mówiąc o przyznaniu wszelkich nagród. Tytuł Człowieka Wolności tygodnika „wSieci” wpisał się w to oczekiwanie, a histeryczne reakcje opozycji potwierdziły trafność wyboru laureata. Dziś wręczone będzie inne wyróżnienie. Człowieka Roku Klubów „Gazety Polskiej” dla premier Beaty Szydło. Ludzie, bez których pospolitego ruszenia zmiana nie byłaby możliwa na taką skalę, nagradzają polityk, która dowodzi, że dzięki rzetelnej, uczciwej pracy dla Polski odnosi się sukcesy. Dzięki spokojowi, kompetencji, zimnej krwi okazywanym w trudnych chwilach. A jak było jeszcze niedawno? Pamiętacie ów poziom intelektualny połączony z agresją i tupetem rządzących? Pisałam wtedy, że wszystkie złe stereotypy o obecności kobiet w polityce udało się PO przypomnieć. Dziś PiS obala ten niesprawiedliwy mit. Beata Szydło po roku rządów dowodzi, że kobieta na szczytach polityki to świetna zmiana. Ta, jak kiedyś powiedział Jarosław Kaczyński: niezwykła, a jednocześnie zupełnie zwykła Polska kobieta.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts