Poseł Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz umieściła na Facebooku opis "Sejmowych chuliganów". Jako jednego z nich wskazała polityka PO Sławomira Nitrasa, a drugim jest - według Pawłowicz - działaczka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus. Nie została wprawdzie wymieniona z nazwiska (określona mianem.... "Schleswig-Holstein typu Deutschland"), ale opis nie pozostawia wątpliwości.

Wpis poseł Krystyny Pawłowicz wywołał spore poruszenie wśród internautów.

Sejmowi chuligani,Schleswig-Holstein typu Deutschland, i jak nic, ciągle na prochach "dziennikarz" Nitras z przyrośniętą do łapki komórką, wyładowują frustracje po nieudanej "okupacji" sali plenarnej, teraz zastępczo, poza salą sejmową. S-H typ Deutschland rozbija cudze wykłady na mieście, popisując się ubecką wiedzą o podziemiu antykomunistycznym, a Nitras szuka męczeństwa w kuluarach. Nitras stanowczo szuka guza, ale wszyscy go już tylko z politowaniem lekceważą


- czytamy na profilu posłanki PiS.Wspomniany Nitras zasłynął "grzebaniem" w rzeczach posłów PiS, a także absurdalnym tłumaczeniem dlaczego to zrobił.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nitras nerwowo się tłumaczy. Grzebał w rzeczach posłów PiS bo... chciał być dziennikarzem

Z kolei posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus kilka dni temu, wraz z grupką osób zakłóciła spotkanie dotyczące Żołnierzy Wyklętych.

CZYTAJ WIĘCEJ: Posłanka od Petru musi wrócić do szkoły? Zrobią Scheuring-Wielgus skróconą wersję historii